Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire érdemes egy 2in1...

Mennyire érdemes egy 2in1 mosó-szárító gépet venni?

Figyelt kérdés

Sok szárítógépben összemennek a ruhák.

Itt is esélyes ez?



2022. nov. 3. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi vettük, kb. csak a sz@rt zúdította róluk a nyakunkba mindenki, a többség tapasztalat nélkül, de "azt hallották", hogy rossz.

Viszont annyira kicsi a helyünk, hogy csak ilyen kombinált gép fért be. Azóta 2 van a birtokunkban 2 lakásban, az egyik 6, a másik 3 éves (Hotpoint Ariston meg Samsung) és tökéletesen működik mindkettő.

Az, hogy összemegy-e a ruha, nem a géptől függ, hanem attól, hogy odafigyelsz-e arra, hogy melyik ruhadarab milyen kezelést igényel.

2022. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
69%
Ha kicsi a hely, nincs más választás. És egyszerre nem megy a kettő, ami még nagyobb hátrány esetleg. Külön gépnél, amíg megy a szárítás, addig mehet a második mosás és így kevesebb idő szükséges ugyannyi ruha esetében.
2022. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt korábban Whirlpool mosó-szárítóm, szintén helyhiány miatt. Ez még nem tudott annyit, mint a mostaniak, főleg frottír törülközőket, fürdőköpenyeket szárítottam benne. Az volt a hátránya, hogy vagy mostam, vagy szárítottam.
2022. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén helyhiány miatt van lg mosó-szárítónk, én nagyon szeretem. Szerencsére nem termelünk sok szennyest, így engem nem zavar, hogy nem tudom mosni a következő adagot, míg az előző szárad.

Csak az a ruha megy össze benne, amit amúgy sem lehetne szárítani.

2022. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mert praktikus
2022. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyhiány esetén praktikus. Én csak azért preferálom a külön gépeket, mert gyorsabban végzek így az egésszel: egy adag a szárítóban, másik adag a mosógépben pörög. Mivel nekem a külön gépek a preferenciáim, helyhiány esetén is mindig néztem, hogy felfelé lehet e terjeszkedni, és akkor úgy vettünk, hogy összeépíthető kerettel a mosógépet és a szárítót egymásra tettük. Így széltében nem foglalt számottevően több helyet mint a mosógép, csak magasabb lett.
2022. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Külön szárítóval kezdtem 3xx ezer AEG Garanciában cserélték, azután 3 évesen újra bexart. Kidibtam. Vettem mosó-szárítót. 2 kg-nál többet nem rakok bele. vasalás fokozaton szárítok utána néhány órára kitertigetem. Kevésbé gyűri, nyújtja, szöszöli. Nem csupa pára a lakás. Nincs gond a radiátor tisztításával. Azt a nedves xart amivel állandóan teli volt szinte lehetetlen volt eltávolítani a hőszivartyúsból. Ez kicsit több áramot, vizet fogyaszt, de nem kell 3 évente újat venni vagy 1xx ezerért javíttatni.
2022. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
folyt: A különálló egy idő után büdös. hígított ecedte ruhát szárítottam benne, hogy elvegye a szagát. A kobbi gépet 2 havonta átmosod 60 fokon fél deci eettel, vagy hozzávaló tisztítószerrel, soha nem büdös.
2022. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

#8 Nem tudom milyen gépet vettél, vagy hogy tisztítottad. Nekem 10 éves a szárítógépem. Nem volt szervizben soha, nen büdös, és a víztartályát is könnyű kiszedni, bár nekem nem kell mert rá van kötve a csatornára, így oda

ürít. Egy rossz választás miatt felesleges lehúzni. Neked a kombi gép jött be, másnak meg nem.

2022. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!