Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem végez a mosó gépem...

Miért nem végez a mosó gépem a programmal?

Figyelt kérdés

Elindítom a gépet, minden oké, de megáll, a víz még benne áll, az ajtót ki lehet nyitni és csak akkor folytatja ha megnyomom a folytatás gombot, 30 perces gyors mosásnál 2× is meg kell nyomni, a többinél még nem próbáltam, mióta fent áll ez a dolog nem mostam más programmal.

Próbáltam hogy hagyom hátha folytatja, vagy kihúztam több órára a konektorból. Mi lehet a baj? 2 éves arctic mosógép


2022. nov. 4. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Olyankor áztat. 🤦
2022. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha egész nap nem nyomom meg a folytatás gombot akkor egész nap áztat kedves 1es. Ha csak áztatna az ajtót sem nyitná ki és pár perc múlva folytatná
2022. nov. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!