Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Samsung mosógépem...

Van egy Samsung mosógépem (WW65AA626AE) és egy Bosch szárítógépem (WTH85202BY). A probléma az, hogy a mosógép mélysége 45 cm, a szárítógépé pedig 60 cm. Hogy helyezzem a szárítógépet a mosógép tetejére biztonságosan?

Figyelt kérdés
Vettem egy keretet 30 ezer forintért, de spanifer (azt hiszem ez a neve) volt a dobozban, mint tartozék, én pedig semmiképp nem akarok kötözni, szép végeredményt akarok, tehát visszavittem a boltba. Tud valaki bármilyen konkrét terméket ajánlani? Azért vagyok bizonytalan, mert nem azonos a gépek mélysége, és ugye pont a mosógép, ami lent van, az a kisebb mélységű. Érdemes próbálkozni, vagy nézzek ilyen mélységű szárítógépet?

2022. nov. 30. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs más méretű szárítógép, ez a standerd. Nyugodtan tedd rá, semmi baja nem lesz. Édesanyám 4 éve használ egy keskeny Indesit mosógépen egy szárítógépet, semmi bajuk.
2022. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találtam egy összeszerelő keretet ami elvileg neked jó lehet. Univerzális és nem hevederes (legalábbis a leírasában nem láttam).

[link]


(Egyébként létezik keskeny szárítógép. Candyt és Bekot láttam már ilyen kivitelben. Mondjuk egy Bosch gépet tuti nem cserélnék le egy Candyre, akkor inkább a hevederes megoldás, ha más nincs.)

2022. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!