Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem mindig olvad ki a tabletta...

Nem mindig olvad ki a tabletta a mosogatógépből. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Már rosszul vagyok tőle, hogy ugyan annál a programnál vagy kiolvad tökéletesen vagy ott marad egy része maszatként, és fogalmam sincs miért?

2022. dec. 1. 03:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Tabletta helyett használj por alakú mosogatószert.
2022. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
És ha nem a helyére teszed, hanem csak bedobod a gép aljába? Igen, tudom, hogy ez barbarizmus és kultúrember nem csinál ilyet 😀, de a legtöbb esetben működik.
2022. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem használsz másik programot? Gondolom valami rövid vagy alacsony hőfokos ami problémás, tablettáshoz viszont azért kell egy 50 fokos hőfok. Most Somat zselésset használok, és tökélestesen felodódik, 50-es programon Ha mindenképpen ehhez ragaszkodsz, akkor folyékonyat javaslok, teljesen jó az is.
2022. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Még egy szavazat a porra, sokkal jobban oldódik
2022. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én gélt használok. Annak csak el kell keverednie a vízzel. (Persze külön só, külön öblítő...)
2022. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Somat Gold gél. Olcsóbb, tovább elég, szebben mosogat, rugalmasabban adagolható.
2022. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A te gépedben hova kell tenni? A miénkben van egy pici kis fiók, abban kell tenni és rácsukni egy pici ajtót. Aztán mosogatás közben meg kidobja a felső rácson lévő kis tálcára. Ha eleve odatennéd és nem a helyére?
2022. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tablettát használok, hasonló módon mint #7. Soha nem volt gondom vele, a program közben szépen kidobja a kis fiók és mindig maradéktalanul felfolvad. Tény, hogy magas hőfokon mosogatok.
2022. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Van különbség közöttük, úgy értem van a kemény tabletta, és van a zselés, pl. a Jar.
2022. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
26%
Vegyél más fajtát vagy mosogatás kézzel.
2022. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!