Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melegszendvics sütőt tudtok...

Melegszendvics sütőt tudtok ajánlani? Melyik márka a jobb, vagy akár pontos típus is érdekelne.

Figyelt kérdés

Rengeteg a választék tudom, de soknál annyi a negatívum, lassan sül, átforrósodik, nem nyomja óssze a kenyér szeleteket stb.

Ami nálam fő szempont az az ár. Max 20 ezer ft tudok rá szánni, ami lehet kevés de sajnos ez van. Kivehető legyen a sütőlap. (Gofri sütés nem lényeges.


2022. dec. 8. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen kritériumok alapján ha bemész egy boltba, egyszerűbb lesz kiválasztani, mit szeretnél, mint márkákat írni, vagy neten nézelődni, mert a lényeget nem fogod látni.

Hasznos tanács, hogy strapabíró legyen a lehajtókának a hátsó csatlakozása (kétoldalt), mert amit vettem egyszer az Euronicsban, az néhány használat után széttört, utána meg belém álltak, hogy hát ezt nem fogadják el, mert biztos nagy szendvicset raktam bele, és azért tört szét. Már a végén úgy vittem vissza a boltba, hogy oké, akkor bizonyítsák be, hogy azért tört el. Végül visszakaptam az árát.

Ezután olyat vettem, aminek hátul mindkét oldalán fém lemezzel van ráerősítve az alja a tetejére, és lehet benne sütni grill, gofrit, szendvicset is.


Ilyen volt, ami eltört: [link] ránézésre tartós, de hátul csak egy szaros műanyag tartja a tetejét.

2022. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez nagy kérdés volt két évig, mindegyiknél vagy letört a zsanér (az egy Lidlös cucc volt, olcsó is volt de kivehető volt a sütőlap), vagy nagyon hamar lekopott a teflon réteg, pedig nem késsel-villával mentünk neki hanem csak magára a szendvicsre volt képes ráragadni, ezek olyan 15-20e közöttiek voltak, márkákra már nem emlékszem.


Most kb 1 éve egy Tefal 3in1 Snack Time van nekünk, ennek azóta is semmi baja nincs. 30+ az ára most, mi az előző black friday idején fogtuk ki 20 ezer körül, full megérte (mondjuk akkor még teljes áron is inkább 28-30 körül mozgott)

2022. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van (jó cucc) : [link]


olcsó, ~3 perc alatt megvan a szendvics, kivehető a sütőlap

szóval ezt ajánlom

2022. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!