Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv! Van egy Gorenje bm 910...

Üdv! Van egy Gorenje bm 910 WII kenyérsütő gép,nyáron vettünk,elég sokat használtuk .minden rendben volt. Ki volt húzva, mindig amikor használaton kívül volt,most szerettünk volna használni de a menü nem működik semelyik gombra nem reagál. Ötlet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipikus esete annak, hogy szervíz. Szerintem mi innen a legnagyobb jóindulattal meg pozitív hozzáállással sem fogjuk tudni megjavítani.Van esetleg az LCD paneljén valami konkrét hibaüzenet? (Mert azt látom, hogy ennek van egy kis kijelzője, ugye erről a konkrét modellről van szó:

[link] )

2022. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amint bedugjuk a konnektorba,bekapcsol a kijelző,de az alapértelmezett 1-es programról rögtön átugrik a 2 -esre,s nem enged léptetni,s a többi menügombra sem reagál. Hibát nem ír ki semmit
2022. dec. 10. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik gombja nincs beragadva, rendesen kattan / pattan mindegyik?

Ha így nem látszik semmi, akkor szét kell szedni, mármint hozzáértőnek.

2022. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3: Én semmi esetre se merném szétszedni, nem, még akkor sem, ha mondjuk kenyérpirítót szedtem már szét, me (főleg nem, ha garanciális még, és a kérdésből ítélve - konkrétan kiírta a kérdező, hogy idén nyári vásárlás - még bőven élnie kell az 1 éves garanciának).


Szervíz! Holnapig mindenképp várnék, holnap reggel 8-kor (de legkésőbb 9-kor) pedig első dolgaim közé tartozna, hogy hívjak egy szerelőt. Ha holnap elindítod a szervízelési folyamatot, ha nem olyan hiba történt, ami végzetes meghibásodás, akkor jó eséllyel karácsonyra lehet egy javított berendezésed.)

2022. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beragadt a MENU gombja.

Kipróbáltam az enyémen, ha benyomva tartom és úgy dugom a konnektorba, ugyanazt csinálja mint amit a kérdező írt.

Ugyanúgy pattannia kellene gombnyomásra mint a többi gombnak. Lehet csak egy kis tészta száradt mellé.

Ha nem tud vele mit kezdeni, érdemes szervizben megnézetni.

2022. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,annyi történt,hogy kezs életrekelni,most már "csak" annyi a hiba,hogy a programok léptetése nem megy.Konkrétan az 1-esen kívül mást nem lehet használni,súly,idő.szín állítása működik,el is indul,sütöttem is vele.
2022. dec. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!