Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyek a legmegbízhatóbb hűtő...

Melyek a legmegbízhatóbb hűtő márkák? Milyen hűtőt vennétek 140.000 forintért?

Figyelt kérdés

Új hűtőt szeretnék vásárolni 120-160 cm magasságban max 140ezerért.


Ahogy utánanéztem ebben az árkategóriában aeg, bosch, whirpool termék nem igazán van, a liebherr jó hűtőket gyárt, de hangosak, a samsungra nincs panasz, Electrolux is rengeteg pozitív véleményt kapott, míg a beko és a gorenje már kevésbé megbízható. Bár a gorenjét pár éve megvette a hisense, nem tudom hogy ez pozitívum-e.


Mire figyeljek oda a hűtővásárlásnál? Az egyajtós is jó? No frost, Low frost számít?



2023. jan. 15. 12:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A városban van egy hűtőbolt, ahol szépséghibás meg rendes gyári hűtőket is árulnak. Már 20 éve működik, meg jó értékeléseket is kap a bolt. Viszont a hűtőket a fedett teraszon tárolják. Nem árt a hűtőknek a 0-10 fok? Mégha tető alatt is vannak és nem is esik rájuk az eső
2023. jan. 15. 12:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy lassan már mindegy milyen "márkáju" gépet veszel

Ugy vannak megcsinálva hogy ne bírják évtizedekig


Elviekben az LG, samsung, Bosch hűtők a legjobbak,de szerintem mázli kérdése is hogy meddig fogja bírni


Ha kevés a pénzed akkkor vegyél egy Gorenje, vagy Beko hütőt, de rendes üzletben ahol van rá garancia.

A beko amugy azért szar mert qwa hangos, de elketyeg jó pár évig.

A Gorenje is jól fogy, ár/ érték arányban nem rossz masina az.


A no frost hűtő azért jó mert nem jegesedik be a mélyhűtő, de ezek amugy hangosabbak általában.

2023. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1


Én például kifejezetten ódzkodom ezektől a "szépséghibás" dolgoktól, akkor is, ha tudom hogy esetleg egyébként tényleg semmi baja.


De én úgy vagyok vele, ha kiadok valamire 100+ ezer forintot, akkor az ne legyen már se szépség se más hibás...


Most kiadok 140 ezret egy lenyúzott ajtajú hűtőért? Értem én, hogy a bolti ára 170 lenne és egyébként teljesen jól funkcionál, de akkor is...


De persze nem vagyunk egyformák.


A 2-es válaszolónak igaza van, szinte mindegy milyet veszel. A garanciaidőt mindegyik túl fogja élni, aztán utána csak a szerencsén múlik minden. Ha szerencséd van elketyeg 15 évig is, ha nincs akkor megkotlik a garancia lejárat után 2 évre.

2023. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gorenje termékekről kevesebb negatívumot hallottam mint a bekoról. Electrolux hűtőkről mi a véleményetek? Az olcsóbb 130ezres liebherrek tényleg hangosak? Érdekes hogy melyik hűtő hangos, mert mindegyik a 37-40 db tartomány közé tartozik.
2023. jan. 15. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én szépséghibás hűtőm 10 éves, minimális ütésnyom van az oldalán, ahol amúgy takarva is van. Sokkal olcsóbb volt, mint a hasonlók újonnan
2023. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

“A városban van egy hűtőbolt, ahol szépséghibás meg rendes gyári hűtőket is árulnak. Már 20 éve működik, meg jó értékeléseket is kap a bolt. Viszont a hűtőket a fedett teraszon tárolják. Nem árt a hűtőknek a 0-10 fok? Mégha tető alatt is vannak és nem is esik rájuk az eső“

Amíg nem üzemeltetik semmi bajuk nem lesz, a nagy boltok se fűtik a raktárakat

2023. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gorenjét kerüljed messziről! Apám Gorenjét vett, 15 hónapos

hűtőszekrény totálkáros lett.


BOSCH se a régi, de még mindíg a legjobb választás!!!

2023. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit elkeseríteni, de az összes hűtő vékony műanyaglemezből, ragasztószalagból, purabból van egy nagy rakás kínai elektronikai alkatrésszel megpakolva.
2023. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Van azért benne fém is


a hűtőmágnes nem maradna fent rajta ha müanyag lenne

Na meg nem lenne vagy 60-70kg egy hűtő...:D

2023. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"nagy rakás kínai elektronikai alkatrésszel megpakolva."


Ez oké, csak van olyan gyártó aki fél dolláral többet költ egy alkatrészre, és az ő hűtője nem másfél év után adja fel, hanem 8-10 év után. Ez a nem mindegy.

2023. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!