Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyek a legmegbízhatóbb hűtő...

Melyek a legmegbízhatóbb hűtő márkák? Milyen hűtőt vennétek 140.000 forintért?

Figyelt kérdés

Új hűtőt szeretnék vásárolni 120-160 cm magasságban max 140ezerért.


Ahogy utánanéztem ebben az árkategóriában aeg, bosch, whirpool termék nem igazán van, a liebherr jó hűtőket gyárt, de hangosak, a samsungra nincs panasz, Electrolux is rengeteg pozitív véleményt kapott, míg a beko és a gorenje már kevésbé megbízható. Bár a gorenjét pár éve megvette a hisense, nem tudom hogy ez pozitívum-e.


Mire figyeljek oda a hűtővásárlásnál? Az egyajtós is jó? No frost, Low frost számít?



2023. jan. 15. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

“ #8 Van azért benne fém is


a hűtőmágnes nem maradna fent rajta ha müanyag lenne

Na meg nem lenne vagy 60-70kg egy hűtő...:D”


Van rajta egy vékony acéllemez, meg benne néhány merevítő, aminek egy része fém. A side-by-side hűtőm nincs 60 kg.

2023. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon tartottam a Beko-tól, aztán mégis azt vettünk, és nagyon szuper! Egyáltalán nem zajos, kiválóan működik 8 éve. (Amiért végül mellette döntöttünk anno: a literre kb. azonos térfogatú Samsung, LG hűtőkhöz képest sokkal jobb volt a belső elrendezése, több polc, azoknak több elhelyezési lehetőség volt benne.)
2023. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!