Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem kapcsol be a vízforr...

Miért nem kapcsol be a vízforraló?

Figyelt kérdés
Ma reggel egymás után többször is használtam(3-4 alkalommal) most pedig nem kapcsol be, csak ha úgy forgatom a kancsót(akkor sem mindig). Házilag ezt meg lehet javítani vagy vegyek egy új készüléket?

2023. jan. 17. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha itt kérdezed, hogy meglehet e javítani, akkor te biztos nem fogod tudni megcsinálni. Megcsináltatni pedig nem éri meg, mert annyiért újat is vehetsz.
2023. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnám megcsinálni? Azért itt kérdeztem, mert lehet hogy másnak is volt hasonló problémája és 3 mondatban leírja hogy mit kell cserélni. Egy háztartási kisgépről beszélünk, amiben valamit cserélni kell, nem olyan komoly ez.
2023. jan. 17. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Hát én kérdezés nélkül neki estem volna.

Múlthéten bedöglött a cirkó, nem kérdést írtam ki, hanem neki estem kitalálni mi baja és megcsinálni, max gugliztam, hogy melyik alkatrész micsoda és mire való.

2023. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert be kell dugni... Nem egyertelmu??????!!!!!!
2023. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
lehet hogy túlmelegedett. ha lehűlt próbáld újra
2023. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tzl forro. Úha
2023. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Ha mozgatásra néha bekapcsol, akkor ott valami érintkezési hiba lesz inkább és nem a hővédelem. Ellenőrizni kell a vezetékeket és csatlakozókat elsőként. Egyszerűnek ugyan egyszerű egy ilyen készülék de avatatlan kézben életveszélyes is lehet, ennek tudatában nyúlj csak hozzá. És bizony igaza van annak a kérdezőnek aki kételkedik a hozzáértésedben mert én sem itt érdeklődnék, hanem szétszedném, megkeresném a hibát és ha érdemes akkor megjavítanám. Nem kell ezért megsértődni, mi nem tudhatjuk milyen ismeretekkel rendelkezel és nyilván senki sem akarja, hogy bajod legyen belőle ezért bölcsebb a kételkedés mint a biztatás.
2023. jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!