Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Letört (?) felültöltős mosógép...

Letört (?) felültöltős mosógép tető, javítható? (Kép)

Figyelt kérdés

Ahová költöztem lakás, van egy mosógép, de le van törve a teteje vagy inkább úgy tűnik hogy a zsanér. Lehet vele kezdeni valamit?

[link]

[link]



2023. jan. 26. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

6# Tudod a mosógépet is tisztán kell tartani, meg szellőző helyiségbe tenni, nem becsukva hagyni, időnként kiecetezni, ezek filléres dolgok, a mostani gépem 8 éves, az előtti meg 15 de egyik se nézett ki ilyen retkül. Ezt a gépet dohos mocskos helyiségben használják azért ilyen retek.


Ui. nincs bejárónőm és ennek a dolognak semmi köze nincs is ehhez, nem attól tiszta minden hanem az ész használatától hogy mosógépet nem teszünk szellőzetlen vizes dohos mocskos helyiségbe megrohasztani. Ki kéne nyitni az ablakot!Igen, télen is nálunk bukón van a mosókonyhában mindig.

2023. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól értem, az előző tulaj 5 éve vette, de a kérdező csak most költözött a lakásba, most akarja kitakarítani és működésre bírni.
2023. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#10 igen ráfogom képzeld, mivel egy igénytelen alkeszé volt a lakás aki 5 éve vette, semmi közöm hozzá hogy ilyen retkes ez a tetű mosógép, de látom te rettentő okosnak képzeled magad :))))
2023. jan. 27. 14:00
 14/14 A kérdező kommentje:
#12 erről van szó. Habár az egész lakás ilyen mocskos így nem is tudtam még beköltözni.
2023. jan. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!