Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lg Mosógép miért csinálhatja ezt?

Nagybikatok kérdése:

Lg Mosógép miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy LG F2WT208S0E mosógépem ami olyat csinál, hogy pl. Öblítés után kiszivattyúzza a vizet aztán van még 10 perc a végén és elvileg centrifugáznia kellene.

Itt néha az van hogy megy a szivattyú még vagy 15-20 percet a mutatott hátralévő idő marad 10 perc és nem kezd el centrifugázni csak ezután. Abban a 15-20 percben csak csak megy a szivattyú minimális vizet néha enged is ki. Tényleg minimális. A dob pedig csak lassan pörög egy kis időt majd megáll és ismét pörög.

Kérdésem az lenne hogy mitől lehet ez? Túl sok mosószer lehet?

Olvastam hogy van ilyen hab eltávolító is a gépben vagy rosszul elhelyezett ruha?

Esetleg túl sok ruha?

Tapasztaltam ezt már mosás után is és öblítés után pedig nem.

Szeretnék rájönni, hogy miért csinálja ezt egy új gép.

Válaszát előre is köszönöm!



2023. febr. 5. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor csinálta, amikor sok ruha volt benne. Mivel súlyatomatika van benne nem centriz, mert szétrázná saját magát. Jellemzően inkább ágynemű, és ilyesmi mosásakor fordult elő. Illetve, ha különböző anyagok vannak egyszerre mosva. Pl. van amelyik jobban megszívja magát vízzel, a másik kevésbé. Ez kiegyensúlyozatlanságot okoz.
2023. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor lehet hogy a kabátot kihagyom legközelebb!
2023. febr. 5. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kabátot mostál más ruhákkal?

Legközelebb a kabátot mosd külön, magában.

2023. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így volt! Hát akkor a kabátokat külön fogom
2023. febr. 5. 11:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kimondottan hozzáértő is megerősítette. Ezt már csak azért írom le ha más is észre venné ezt. Annyit tett hozza, ha zavar leállíthatom és elrendezés után egy sima centrifuga programmal befejezhetem a mosást
2023. febr. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!