Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mikrohullámú sütőt...

Milyen mikrohullámú sütőt ajánlotok? Márka is jöhet és minden tanács.

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 02:39
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
A mikrohullámú sütők szeretnek belül rozsdásodni én első sorban a rozsdamentes acél, v a kerámia bevonattal készült készülékeket ajánlanám. Amelyik cég hasonló beltérrel látja el a sütőjét az márkától függetlenül igényességet jelent. Érdemes átgondolni, hogy mire kell lehet, hogy egy kombi sütő a jobb választás. A mérete is nagyban befolyásolja a választást, ezt szintén érdemes jól átgondolni. Én azt szeretem ha jó nagy egy sütő és minden belefér, azt is szeretem ha minden funkció rendelkezésemre áll ha kell és nem kell átpakolni egy adott ételt egy másik sütőbe. Nyilván akinek teavíz melegítéséhez kell annak nincs szüksége ilyenre.:D
2023. febr. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy apróság, de engem rettentően bosszant, ha nincs "rendes" fogantyúja!
2023. febr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

A fogantyú mellett rákot kapok még:

- 1000 felesleges gomb, előre beállított haszontalan profil (pl. Popcorn)

- wifi,

- stb,

- mindemellett nincs rajta egy normális recés tekerő, amivel vizes kézzel is el tudom indítani. a digitális gagyikon a legpraktikusabb a stary gomb nyomogatása, hogy 30 másodpercet hozzáadj annyiszer, amennyi kell.

2023. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Reggel annyira beindultak a válaszok, aztán pangás lett.
2023. febr. 13. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
#4: Szűkíthetted volna a kört, hogy mire használnád, mik az igényeid.
2023. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te dudhatod, hogy mekkorát szeretnél, de amúgy átlagos használatra (például kiolvasztás, melegítés) szerintem 23 literes bőven elég! Ma már olyannyira nem luxus, hogy kisebbet nem éri meg venni (hacsak nem kicsi a helye), nagyobbat pedig akkor érdemes, ha komolyabb sütésre-főzésre is használnád! Néhány saját tapasztalatot én is megerősítek vagy mondok, aztán eldöntöd:


- a rozsda biztos elkerülésére semmilyen fém sütőtereset nem ajánlanék, kerámia sütőtér a tutibiztos, és nem luxus!

- ha forgógombbal kell beállítani a használati időt, akkor 10 másodperces időkkel tudsz lépegetni, de ha nyomógombbal, akkor márkától függően 10-20-30 másodpercenként lehet.

- érintőgomb (szenzoros) nem valami bíztató, bármi hiba vagy tényező lehet, ami miatt nem érzékeli az ujjadat, és máris nem tudod használni, fizikai gombos sokkal megbízhatóbb!

- a rendes fogantyús tényleg jobb! Itthon a mostani mikrón gombnyomásra nyílik az ajtó, és a gomb sokszor beragad benyomott helyzetben, ilyenkor vagy az ajtó becsapásával ugrik vissza, vagy ritkább esetben be se kattan az ajtó a helyére!

- ajtón/előlapon a fekete vagy sima szürke üveges jobb, mert nem látszik meg rajta a szennyeződés. A tükörüveges viszont könnyen maszatolódik és úgy gyűjti az ujjlenyomatokat...


Nekünk most egy 8 éves Orion van itthon, tükörüveges, és fogantyúja sincs. Még jól működik, de természetesen nem egy “életbiztosítás”, és ha bedöglik, mi már kiszemeltük az utódját, ha akkor kapható lesz még, szerintem nagyon szuper:


[link]


Persze a konkrét típus attól is függ, hogy mire használnád és mennyi pénzed van rá!

2023. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pénz függő, nekünk beépített van, személy szerint jobban szeretem. Mert eddig sima volt és ha jobban megnyomod mondjuk a gombot akkor elcsúszik meg mozog,stb.. de ha beépített van akkor az fix és szebb is lehet biz. esetekben.
2023. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!