Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kondenzációs gázkazántv...

Milyen kondenzációs gázkazántvegyek? Szeretnék kérni egy kis segítséget. Gondolkoztam Boschon Wolfon Viessmannon és Saunier Duvalon. Szerintetek melyiket lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Saunier Duval-t vegyél. Egy csomó olyan van a családunkban, mindegyik több, mint 10 éves. A fűtési minősége nagyon jó, de mindegyik volt már javítva.

A Bosch is nagyon jó, ugyanúgy, ahogy az Immergas is.

2023. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Mosógép:)!

Köszönöm a segítséget!

2023. ápr. 14. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! 🙂👍
2023. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ha5ctx ***** válasza:
0%

Mindegyik egy rakás szar, tehát tök mindegy!

Hallottam már gari idő után közvetlen kilyukadó boschról is.

20 éves a radiantom, amiről azt mondták, hogy a legszarabb. Aztán annyit ment mint állat, csak a váltó szelepet kellett cserélni, és egy relét az elektronikában.

Jó, hát kicsit már hisztis néha, de mi sem leszünk fiatalabbak! 😄

Elgondolkoztató, hogy egy 5-600 ezres kondenzációs visszahozza-e az árát egy fég-21-29 kaliberűhöz képest, ami egyszerű mint a faék....

2023. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik!

Biztos hogy nem egy rakás szar mindegyik. De abban igazad van hogy sokkal jobbak voltak a régi

FÉG gázkazánok egyrészt mert szinte semmi elektronika nem volt benne tehát nem nagyon tudott tönkre menni,másrészt nem 100-200ezer forint hozzá a kémény.

2023. ápr. 19. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most döntöttem el, hogy Viessmann-t veszek. Kb. ugyanezeken gondolkoztam, mint te.
2023. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz dilemma,mert a jövőbeli eseményeket kellene tudni hozzá megbecsülni.


Ki tudná azt megmondani, hogy egy felső-közép kategóriás Baxi típus, vagy Viessmann Vitodens-100 lesz hosszú távon megbízhatóbb, kevésbé szervíz igényes ?

2023. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én abból indultam ki, hogy a Viessmannak nagyon jó hőcserélője van és Matrix égőfeje. Rosszat még senki nem mondott róla, akármelyik szakival beszéltem.


De még mindig nem döntötted el?

2023. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@5 : egy kémény átalakítás 2023-ban nem 100-200ezer Ft, hanem 1.400 ezer.


A FÉG kazánok nagyon veszélyesek voltak a maguk idejében, hiszen akkor a tábortűzhöz képest kellett őket viszonyítani, abban pedig semmi nem romolhat el.


Elektronikát is lehet szart és kifogástalanul jót előállítani.

2023. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!