Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót és mosógépet...

Milyen porszívót és mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék ajánlásokat kérni Tőletek, mert elég tanácstalan vagyok, hogy milyen mosógépet és porszívót szerezzek be.

Porszívóra maximum 40ezer ft-ot szeretnék szánni, szerintetek ilyen árkategóriában van jó? Olyat szeretnék, ami porzsák nélküli, illetve van benne HEPA szűrő is.

Mosógépből pedig elöltöltőset gondoltam, A-s energiaosztályút, erre max 140ezer ft-ot szánnék. Árukeresőn ebben az árkategóriában főként Candy mosógépeket találtam, némelyiket egész jó értékeléssel, de az a bajom, hogy mind a porszívónál mind a mosógépnél bármelyiket is nézem, nagyon megoszlanak a vélemények, így nehéz dönteni. Nyilván tudom, hogy ennyi pénzért korlátozottak a lehetőségeim, és egyikből se fogom tudni a legjobbat beszerezni, de szeretném ezen korlátokon belül is lehető legjobbat kiválasztani mindkét gépből, ezért szeretném kérni a segítségeteket.

Tudnátok küldeni ötleteket, hogy ti milyet vennétek és miért? Vagy esetleg azt, amit jelenleg használtok?

Minden segítésget örömmel vennék:)



2023. ápr. 21. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Candyt ne vegyél! inkább Gorenje vagy Beko márkájú mosógépet vegyél.
2023. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Szinte mindegy, ezeket már nem hosszútávú használatra tervezik sajnos.
2023. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Candyt ne.
2023. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Esélytelen ilyen árban valóban jót venni, mint az elképzelésed. Szorozd be alsóhangon 2-vel, és akkor kb. a valós árat kapod. Persze, ha kitartó vagy talán akcióban megúszod oólcsóbban, de a jó HEPA szűrős, valóban jól működő porszívó, ami az allergiásoknak jó, az 100eFt.
2023. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*az 100eFt. Innen indulnak.
2023. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mosógépet LG-t sokszor lehet venni akcióban 100 alatt is, szerintem ebből a márkából az alap gép is tökéletes.

Porszívóból én porzsák nélkülit alapból nem vennék, szerintem mindegyik egy kutya ebből, ha nem tisztítód rendszeresen a szűrőket, ugyanúgy nem lesz hatékony egyik sem.

2023. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mind ugyanolyan csak a matrica más rajtuk.

Nézd meg az olcsót, érdeklődj a szerviz hátteréről-áraikról, ha az is olcsó, az a jó.

Amúgy, mindnek élettartamát a használat mennyisége határozza meg.

Ha naponta mosol-porszívózol, akkor vegyél ipari verziót, az hét szentség, hogy évtizedeket kibír;)


A drága márkásak ugyanúgy elromlanak csak drágább is a javíttatásuk;)

2023. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!