Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv Kb 4-5 napja esik az...

Üdv Kb 4-5 napja esik az eső és ha bekapcsolom pl a hajszárítót akkor az AVK 30mA fí rellé leold, mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka hogy a fí rellé leold úgy hogy alig van fogyasztás a lakásban?!

#eső #leoldás #Fí rellé
2023. máj. 16. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Szervizménök Úr,


Köszönöm a nagyszerű hozzászólását, mélyen szégyenlem magam hogy igyekszem a kérdezőnek segíteni, de főleg azért, mert 30 éve nincs hajam, így hajszárító se volt a kezemben, a feleségem meg amit használ hajszárítót ( kép itt, csak önnek: [link] ) azon földelt csatlakozó van, így elfelejtettem hogy a hajszárító kettős szigetelésű készülék, tehát a földelés nincs bekötve.


Rohadtul szégyenlem magam, köszönöm a témához kapcsolódó építő jellegű hozzászólását.

2023. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Előtte is írta (7):

"a hajszárítóban föld nem csatlakozik…"

De hol vannak földeléses hajszárítók manapság, a dugvilla is gyárilag egybeöntött szokott lenni, védőérintkező nélkül. Ha van is, hová van bekötve, nem utólag lett rászerelve?

Meg ettől függetlenül sem kell mellre szívni, csak humorizáltam.

2023. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, ez egy Rowenta hajszárító amit így árultak Kínában. Ennyi. Ez az egy amit látok , de annyira nem izgat a csatlakozón lévő foldeles mikéntje. Csupán megvezetett és egy hibás sort írtam le miatta.
2023. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még esik?
2023. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!