Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Legjobb álló porszívó? 150 ezerig

Legjobb álló porszívó? 150 ezerig

Figyelt kérdés

Lett hitelkeretem a Media Marktba, tehát ottani álló porszívók közül melyik a legjobb?

Van állat is a háztartásban.

Szőnyeg nincs egyáltalán, főleg parketta, laminált padló és vinyl fedi.

100-150 ezer ft a maximum amit szánok rá, de ha kevesebb az csak jobb 😅

Van rendes sima porszívóm, ez se volt olcsó, de elég nagy a lakás, és kikészít, hogy ennyit kell cipelni meg emelgetni át mindenen, ráadásul a szívása sem a legjobb. Emiatt halogatom a takarítást állandóan...



2023. máj. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ezek az álló porszivók szerintem csak arra jók, hogy a lakás nagyján átfuss vele. Precíz, nagyobb takarításra (sarkok, bútorok alja…) nem alkalmas.

Amíg nem voltak az álló porszívók addig is cipelgették az emberek a hagyományos vezetékes gépeket.

2023. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Média Marktban volt tél táján egy pontgyűjtő akció, amiben féláron lehetett megvenni egy állóporszívót a pontokkal. Rowenta e-flex, nem tudom hányas. Amúgyis Rowentát akartunk, mert ők viszonylag sokáig garantálják, hogy gyártanak alkatrészeket a termékeikhez és csillagászati összegeket sem akartunk rá költeni. Ez pont kapóra jött. Teljes áron nem venném meg, de 70 ezret megért. Én egy kezemen megtudom számolni január óta hányszor vettem elő a rendes porszívót. Azt is inkább csak a szőnyegek miatt. A macskánk néha jól beletudja dolgozni a szőrét... :D

Egyébként macska és gyerek mellett mindennap többszöri használatban van, én nagyon szeretem, jobban teljesít, mint vártam.

2023. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Electrolux EP81UB25GG
2023. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

1. jól írja, ezek csak szépen néznek ki , olyan nőies.

De ha valóban porszívó kell akkor a hagyományos nagyot kell venni.

2023. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!