Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik fajta porszívó a legjobb?

Melyik fajta porszívó a legjobb?

Figyelt kérdés

Porzsákos

Porzsák nélküli

Vizes


Én ennyit ismerek és ilyenek voltak. Most vizes van, de alig szív szerintem, a szőnyegen sokszor ottmaradnak a szöszök, úgy kell kézzel kiszedni a szőnyeg szálai közül, szerintem ki kellene szívnia. Lassan már kezd tönkremenni, nem tudom a következő milyen fajta legyen. Adjatok tanácsokat!


2011. nov. 26. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen ár kategóriában gondolkozol?
2011. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
50e alatt
2011. nov. 26. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyan gépet vegyél amivel vizet is lehet szívni.Nagyon hasznos tud lenni.
2011. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha egy picit még hozzá teszel akkor tudsz venni egy ilyet:

[link]


Egy darabig nem kellene másik porszívó után nézned:) Nekem is ilyen van és nagyon megvagyok vele elégedve.

2011. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor a porzsákosra szavazol? Igazán még vizet soha nem szívtam fel, nem volt rá szükség, kop-kop!
2011. nov. 26. 19:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Porzsákos! a vizesbe meg gyengét nem érdemes mert bennhagyja a szőnyegbe a sokat azt értem el vele hogy kint kellett kiszárítanom pedig új volt és dicsérték.
2011. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó nekem vizes van de olyan erős hogy max teljesítményen majdnem emelgeti a szőnyeget.
2011. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én olyan vizesre gondolok csak, aminek a tartályában van víz, nem spricceli a szőnyegre.


Kedves utolsó, nektek milyen típusú, amelyik emelgeti a szőnyeget?

2011. nov. 26. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:
A miénk ami vizes ezzel lehet vizet is szippantani szinte csont szárazra szívja a járólapról hogyha valami kiömlik.A miénk Polti márkájú ez Magyarországon szerintem nem annyira ismert mivel mi is külföldön vettük.De megvan már jó pár éve és elégedett vagyok vele.
2011. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
[link] pontosan ilyen
2011. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!