Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Konveciós vagy integrált...

Konveciós vagy integrált mikró a jobb? Mi a kettő közti különbség?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 17:40
 1/7 Szirty ***** válasza:
68%

Konveciós?


Nem hallottam még ilyenről. Milyen az? Meg az integrált milyen?

2023. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megnézed az árát, és mit nyújt, aztán látod a különbséget. Pl amit én megfigyeltem, hogy a beépíthető jóval drágább, nagy helyet foglal el, közben meg nagyon kicsi a beltere.
2023. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
31 liter,32,5 cm àtmérőjű tányér az kicsi? Lefelé nyíló ajtós. Igen, beépíthető kell. Nem tudom én se, azért kérdezem...csak az adatlapon az áll.,de nem tudom melyik a jobb, hasznosabb.
2023. jún. 3. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:

"31 liter,32,5 cm àtmérőjű tányér az kicsi?"

Van egy csomó ami meg csak 20-25 literes


Egyik se jobb, ez azon múlik mennyit áldozol rá, mert a különállók azért nagyobb térfogattal rendelkeznek és olcsóbban, illetve fontos-e, hogy a beépített sütőd felett egy hasonló kinézetű beépített mikró is legyen.

2023. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt azért írtam mert valaki azt mondta hogy kicsi,de nagy helyet foglat... Igen, fontos hogy harmonizáljon a sütővel. Kb.200-at szànok rá.
2023. jún. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen csak akkor a konyhabútort is úgy kell megcsináltatni, hogy elférjen. Ahogy néztem 38 centi magas helynek kell legalább lennie a sütő felett
2023. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, akkora hely van
2023. jún. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!