Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik típus a legjobb?

Melyik típus a legjobb?

Figyelt kérdés
Whirlpool beépíthető Mikrohullámú sütő 200 ezer körülig. Legtöbb funkciót tudja, és nagy 31L-es, lefelé nyíló. A TFT kijelzősre azt mondják xar..

2023. jún. 3. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A forró levegős sütő sokkal jobb.mikróban folyadékot jó melegíteni vagy valamilyen hűtőből kivett ételt,esetleg virslit főzni,de ezekre bármelyik olcsó megfelel.
2023. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi de nem csak melegíteni szeretnék benne, és van már gőzös sütőm is. Az sem az olcsó kategória,mint ahogy egyik háztartási gépem se.így egyértelmű ez sem lesz az,nem is illik egy 2 milliós konyhába gagyi gép..
2023. jún. 3. 19:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Amw730nb van nekem. Kb 2 hetet bírt de ha működik végülis használhato.
2023. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Értem, akkor a miele-t mindenképp nézd meg.

[link]

2023. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Két hetet?! Mi baja lett/volt? Orvosoltàk a problémát?

Utolsónak: köszi,de mint azt korábban is írtam: Whirlpool, és 200 ezer körül.(nagyon max)

2023. jún. 3. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg csak be van jelentve. A grill bekapcsolása után a mikro része nem működött. A meleget nem bírja.
2023. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azigen..
2023. jún. 3. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább Gorenje-t vegyél vagy Bosch-t. A Beko sem rossz
2023. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyik se tetszik,nem dizàjnos,nem nagyon nyílik lefelé az ajtó, és az fontos. Nem is tudnak annyi funkciót.
2023. jún. 3. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:

A funkciók mindegy én csak a crisp miatt vettem whirlpoolt. Az néha kell.


A többi funkció nem hiányzik bár sokat nem probaltam hiszen tönkrement , de régen is volt akkor se hasznaltam mást. Mikro és crisp

2023. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!