Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tárcsás mosógép motorból,...

Tárcsás mosógép motorból, hogy lehet asztali körfűrészt készíteni?

Figyelt kérdés

Keverő tárcsás mosógépből kivettem a motort és az ékszíjat is.

Nem tudom, hogy alkatrészeket honnan tudnék hozzá szerezni illetve egy asztali körfűrésznek biztonságosnak kellene, hogy legyen ezért előbb gondoltam körbe kérdezősködöm.

Különféle gallyak szétvágásához kellene igazán.

Karosszéria lakatos vagyok meg egy igencsak alapvető elektronikai tudásom is van hozzá.

Valami tervrajz? stb? Ötletek?


2010. okt. 11. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
De a motor teljesítménye elég harmatos!200-250 wattos motor egy 250mm-es laphoz is kevés!750W alatt kísérletezni se érdemes.A fordulatszáma se egetverő!
2010. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ujjnyi vastag ágaknál nem vinne vastagabbat ....


Fölösleges dolog hozzákezdeni, kivéve ha szereted a kudarcot.

2010. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy még bútorlapokat is lehet vele vágni igaz írták, hogy nem a legerősebb de szerintem lenne értelme. :)
2010. okt. 11. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
ha karoszszériás vagy biztos van flexed.Vegyél rá pár 100.- forintért egy fa vágókorongot és a gallyakat elbirod vele vágni.A mosógépmotor valóban gyenge még butorlapok vágására is nem hogy nyers fa gallyakhoz. Le fog állni nem birja.....
2010. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet lehet, hogy ez lesz belőle.
2010. okt. 14. 15:32
 6/8 anonim válasza:
nekünk a körfűrészen egy 1fázisú 1500 wattos motor van 3000-es fordulattal de sokszor ez is lefullad :D
2010. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikee?
2021. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sikee.
2021. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!