Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Helyhiány esetén milyen...

Helyhiány esetén milyen mosógépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most költöztem albérletbe, ahol rettenetesen kicsi a hely. Sajnos egy normál méretű mosógép egyáltalán nem férne el. Találtam egy mini-mosógépet az interneten, de az meg nem centrifugál, szóval majdnem ugyanott tartok vele, mintha kézzel mosnék, mert utána csöpögnek a ruhák. Van esetleg valakinek bármilyen jó ötlete ezzel kapcsolatban?
2010. okt. 11. 20:52
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Egyet tudok tanácsolni. Wh-t semmiképp ne vegyél, mégha olcsóbb, akkor sem.
2010. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
candy :) van 40 centis is. mármint szélesség.
2010. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sikerült kiválasztani a megfelelő gépet?) Milyen lett?
2010. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nem vásároltam, bár alaposan körülnéztem az üzletekben. Egyelőre úgy fest, hogy kapok kölcsön egy tűrhető állapotban lévő centrifugát, és talonba teszem a mosógépvásárlást, hátha találok másik albérletet, mert egyre több problémával szembesülök. :)

2010. okt. 24. 20:35
 5/5 anonim válasza:

A centrifuga nélkülözhetetlen, kivéve ha a mosást edzésként fogod fel;)

Remélem sikerül beszerezni azt amit szeretnél és megoldódnak a problémáid is -mármint nem épp a mosógépre gondolok:D-

Kitartás!! És szép napot)

2010. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!