Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok nekem ilyen...

Ajánlanátok nekem ilyen mosógépet? Kérlek típust is írjatok, ne csak márkát! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Olyan automata mosógépet keresek, (lehetőleg előltöltőset), amelynél állítható a mosás ideje és hőfoka, a centrifuga pedig 1200 fordulatos. (és talán még külön áztató programja is van)
2009. jún. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fagor 1FET 313 ha felültöltőset akarsz

Fagor 3F 2612 ha elöltöltőset akarsz

Én ajánlom a Fagor márkát, megbízható.

2009. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 9. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ELIN WM 26AAA centrifuga fordulat max 1600 1/min állítható a hőfok és van rövidített program is. Ha egy kicsit több pénzt szánnál rá nézz körül egy szaküzletben az AEG Lavamat gépek nagyon jók, de ha igazán jót akarsz és van rá keret akkor Miele.
2009. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bőven pénzed, mindenképp Miele! Nekem W 143 van, de nem adnám oda semmiért. Takarékos, nagyon kíméli a ruhát, ez tud mindent, csak nem tereget ki.
2009. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. jún. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!