Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje akkus porszívónak...

Gorenje akkus porszívónak miért nem forog a feje?

Figyelt kérdés
Egy Gorenje álló porszívóról van szó. 2 napja semmi baja nem volt. Kb 2 hónapja vettem. A motor jó, viszont a porszívó fejében lévő rész nem forog és nem is világít. Találkozott már valaki ilyennel? Mi lehet a baja?

2023. jún. 18. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba.
2023. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejtsük már el ezt az akkus porszívónak mondott valamiket, mikor jöttök rá, hogy ez semmire se való?!

Ez egy elektromos seprű maximum de értelmét nem látom ... Azon kívül, hogy baja van szinte mindíg

2023. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam egy DYR VC-120-al. Hol forgott, hol nem. Megnézték, azt mondták nem javítható, pedig szerintem csak érintkezési hibás. Levásárolhatom. Szóval nekem sincs sok bizodalmam hozzá, pedig praktikus lenne, mert hamar elő lehet venni és gyorsan végzek a takarítással. Most én is agyalok, milyet vegyek helyette.
2023. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!