Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik elosztó éri meg jobban?

Melyik elosztó éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Nem igazán vágom, mit kéne néznem, de alényeg hogy egy PS5 alás zeretnék avalmi megbízható elosztót. Kínai szutykot nem szeretnék venni.


Ez a 2 amivels zemezek:


1: [link]


2: [link]


De ha tudtok valami nagyot jót, szívesen fogadom.



#elosztó #túlfeszültség #CyberPower #tulfeszültség elleni védelem
2023. jún. 27. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A hazai Kontaset elosztók jó minőségűek. Létezik túlfeszvédős kivitelű is ha olyat szeretnél.
2023. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mindent lehet kapni"

De amit belinkeltél, az nem túlfeszültségvédős, még ha mindent is lehet kapni. Van vajon krumplihámozós is?


"A hazai Kontaset elosztók jó minőségűek. Létezik túlfeszvédős kivitelű is"

Én egy szem paramétert nem látok a gyártó oldalán. Te igen?

2023. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Én igen. Belinkeltem neked egyet random: [link]


Még méretezett műszaki rajz is van róla.

De gondolom kötözködni könnyebb volt mint utánanézni.


Ipari környezetben használunk 10 éve kb 50-60 db-ot belőlük, eléggé a maximális terhelhetőség közelében. Nem volt rá panasz, nagyon jól bírja a strapát. Ezért bátorkodtam ajánlani, sajnálom, hogy így felizgatott a dolog.

2023. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De gondolom kötözködni könnyebb volt mint utánanézni."

Utánanéztem, te gyenge agyú, azért írtam. Itt semmi a túlfeszültségvédelemről nincs. A túlfeszültségvédelem paraméterei azok az impulzus energiaadatai, amit lekezel, meg a feszültség, aminél vág. Mi van itt ezekből? És még teneked áll feljebb. :D :D :D

2023. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14: A kérdező megbízható elosztót keresett. Ajánlottam neki.


Ha gondolod rugózhatsz még a túlfeszvédelmen - ami amúgy elég kétes értékű egy elosztónál ha a lakásában/házában hiányzik az 1.-2. védelmi fokozat kiépítése.

Ha a kérdezőt érdeklik a túlfeszültségvédelem által kezelt impulzus energiaadatai, akkor gondolom kap majd felvilágosítást ha ír egy mailt a gyártónak. De nekem nem úgy tűnt, hogy érdeki. Ha téged ennyire érdekelnek a paraméterei akkor javaslom írj nekik te is.


Ha meg nem csak kötözködni és okoskodni szeretnél, hanem segíteni akkor inkább ajánlj te is egy gyártmányt.

2023. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező megbízható elosztót keresett."

Aztán, ha megnézted volna azt a két linket, amit írt, mindkettő túlfeszültségvédelmes. :D

És ha elolvastad volna a beszélgetés további részét, a túlfeszültségvédelemről szólt. :D

EIlyen egyszerű. :D


"Ha meg nem csak kötözködni és okoskodni szeretnél"

Hehe, olvasod, mit írtam itt feljebb? :D


"hanem segíteni akkor inkább ajánlj te is egy gyártmányt"

Ajánlottam, de hát azt sem értetted. :D

2023. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!