Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mire kell figyelni mosógép...

Mire kell figyelni mosógép vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a márkára, energia hatékonyságra, biztonsági funkcióra stb.

2023. júl. 3. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon fontos tényező és ezt sokan figyelmen kívül hagyják némi kompromisszumért cserébe, pedig szerintem nélkülözhetetlen a tiszta és friss ruhákhoz, mégis sokan gondolják úgy, hogy e nélkül is ugyanolyan eredményt érnek el, ami szerintem erősen véleményes, de az újhullámos öko-lobbi sikeresen propagálja egyre népszerűbb helyekre becsatornázva anélkül, hogy állításukat megalapozott és nagy mintázatú tesztek igazolnák, de a jól hangzó reklámüzenetek mögé bújtatva sikeresen értékesítik a társadalom széles palettáján a víz nélküli mosógépeket.

Én NEM-et mondok a víz nélküli mosógépekre, hisz ne az általános higiénia feláldozásával akarjunk kizöldülni. Fizessék meg a multik azt a rombolást, amit naponta tesznek a környezetünkkel!


#envizzelmosok

#nem_a_vizmentes_mosogepekre

2023. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A márka a legfontosabb szempont.
2023. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!