Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A straus mennyire megbízható...

Darklord88 kérdése:

A straus mennyire megbízható márka? Egy akus csavarózót szeretnék itthonra javításra stb használnám alkalmanként. worldplaza.hu/straus-120-reszes-2-akkumulatoros-f Megéri?

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A legalja
2023. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy Parkside a Lidl-ből
2023. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS az expert? www.praktiker.hu/muszaki-gep-szerszam/elektromos-szerszamgep/csavarbehajto/akkus-csavarozo-keszlet-45-reszes-3-6v-1-3-ah-koffer-expert/p/335735?gclid=CjwKCAjw-7OlBhB8EiwAnoOEkz4GPcsQwXGaNwfPShKoJ0vnS5bs7BQ13RlvaXgtPUUylSv_H9tuxxoC9xsQAvD_BwE
2023. júl. 11. 17:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Black and decker valamint Graphite van még 10k körűl.Azt tudom ,hogy a GRaphite flexben jó de csavarozóként is jó? [link]
2023. júl. 11. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás otthoni barkácsra. Olcsó és jó gépek. Nekem van 10 éves és 1 éves Straus gép is a műhelybe és soha egyiknek sem volt semmi baja és nem csak kéziszerszmra gondolok - pl.: a fűkaszám 5 éves a régebbi és azóta csak egy gyertyacsere volt benne, a láncfűrészem szintén 4-5 éve teszi a dolgát és a kopó alkatrészen kívül nem volt hozzányúlva. Egy a lényeg ebben is van hamisítvány a piaci Straus silányabb mnt amit egy boltban -webshopban veszel ezt én is tapasztaltam. Van Straus-webshop azt ajánlom !
2023. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!