Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Dyson porszívónak melyik...

Mendus kérdése:

Dyson porszívónak melyik típusa Led világításos?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy V8 Absolute típusú Dyson porszívót és amennyire elképzeltem, hogy tökéletes lesz számomra, az ilyen vezeték nélküli álló porszívóknál megszokott funkciót pont nem tartalmazza, a Led világítást. Melyik az a típus amelyik rendelkezik ezzel?

2023. júl. 13. 16:32
 1/4 anonim válasza:
Az összes típust nem ismerem, de nekem a V12 Detect Slim zöld színnel világít.
2023. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A V10-en kék fénnyel világítanak a visszajelző LED-ek.
2023. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A v15 biztosan világít, de szerintem egyeltalán nem éri meg az árát.
2023. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben a kérdésed arra vonatkozik, hogy mely Dyson porszívóknak van LED kijelzője, akkor a V11, V12, V15, Gen5 Detect modelleknek. Az első kettő csak a fokozatot és a hátralévő üzemidőt mutatja, míg utóbbiak információt adnak a felszívott részecskékről is.


Ha a lézeres fejre gondolsz, akkor az a V12, V15, Gen5 Detect modellekhez jár, de utólag megvásárolható és a leírtakon túl a V8, V10 modellekkel is kompatibilis.

2023. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!