A Gorenje hűtők jók?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 16:57
 1/6 anonim válasza:
Talán nem a legjobb, de elég jó, nekem 2 éve van, csendes, keveset fogyaszt, csak a fagyasztó részét találom kissé gyengének (lassan fagy meg, amit bele teszek, illetve úgy tűnik, hogy amikor olvasztja magát, picit felengednek a dolgok). Egyébként nagyon szeretem, szép is és jó a belső tere is. Ár-érték arányban teljesen rendben van.
2023. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen a LEHEL hűtőkkel azonos minőség volt.


Mára csak a márkanév maradt, a minőség nem.


Édesapámnál 1,5 évet bírt, utána javíthatatlan, totálkáros lett.

2023. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos egyik modern hűtőre sem lehet rámondani bizonyossággal, hogy vedd meg, mert jó márka.
2023. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Gorenje jó, nekem is az van, alulfagyasztós kombinált, energiatakarékos.

A legjobb benne az a buzzantó nagy fiók az aljában, amit első dolgom volt kivenni, helyébe elférnek a nagy fazekak, kancsó stb.

2023. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Túlárazottak, találsz szerintem olcsóbban hasonló tudásút vagy jobb hűtőt is.

Igaz, hogy nem kellene ezzel számolni, de szerintem a szerviz hálózata sem a legjobb.

2023. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!