Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmixgépet ajánlanátok...

Milyen turmixgépet ajánlanátok smoothie készítésére?

Figyelt kérdés
Reggelire smoothit akarok csinálni ami így 1000 kcalt jelentene. Láttam hogy lehet kapni 3000ért is…az megérné? Max 15ezret szánnék rá.

2023. júl. 23. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek jók lehetnek:


[link]


[link]


[link]

2023. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, milyet vettél végul és meg vagy vele elégedve?
2023. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Az auchanban vettem egyet 17 ezer fortinért és megvagyok vele összességében elégedve, annyi hátránya van hogy van amikor nem jól zár az alja és egy kicsi tej kifolyik ilyenkor
2023. okt. 31. 19:41
 4/5 anonim válasza:
Koszonom, megéri venni? Egy kicsit segíti a fogyokurát vagy csokkenti az édesség utáni vágyat?
2023. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem kifejezetten fogyókúrára van. Èn tömegelek így sokkal jobb és gyorsabb meginni egy shaket minthogy elkezdeném enni a banánt aztán tejjel a zabot
2023. okt. 31. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!