Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Karcher WD porszívók alkalma...

A Karcher WD porszívók alkalmasak szőnyeg porszívózására is?

Figyelt kérdés

Alapvetően ezek a WD porszívók ház körüli és barkács munkákhoz vannak kitalálva ha jól tudom. Mivel kilátásban van a ház felújítási elektromos hálózat cserével, vízvezeték cserével így gondolkodtam rajta, hogy szükség lesz ipari porszívóra. Főleg, hogy a villanyszerelésen kívül mindent magamnak fogok csinálni. Ki is néztem a WD6-ot, de úgy voltam vele, hogy még várok amíg tényleg el nem kezdjük a felújítást. Most viszont a jelenlegi porszívónk beadni látszik a kulcsot, ki-be kapcsolgat a motorja és legyengült. Már cseréltem benne zsákot, szűrőt, ellenőriztem a kontaktokat, sajna maga a motor romlott el így 15 év után (le a kalappal a Vorwerk előtt, hogy ennyit kibírt).

A Karcher WD porszívók jók lehetnek szőnyeg és linóleum takarításra is? Ha nem muszáj nem szeretnék rögtön 2 porszívót is venni - főleg hogy nem olcsó mulatság jót venni.


2023. júl. 27. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi wd5-öt vettünk, ugyanilyen megfontolásból. Pöpec módon tisztítja a lábtörlőt, ami állandóan tele van gipszporral (mi már a glettelésnél tartunk, túl a villanyszerelésen). Autókárpitot is takarítottunk vele, abban is kiváló volt. Szőnyegen csak akkor fog dolgozni ha egyszer elkészülünk és beköltözünk.
2023. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami van hozzá fej, teljesen alkalmatlan a szőnyeg porszívózásra. És ami még bosszantóbb a Kärcher porszívókban, hogy állandóan felborulnak, olyan könnyűek, valamit a kábel is extrém rövid.
2023. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 méter kábel van a miénkhez...
2023. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy régi vizes porszívóm, aminek a műanyag alkatrészei elfáradtak, és már kiába ragasztgattam. Viszont a motoros kefés feje hibátlan. Ehhez vettem én is egy WD porszívót, meg csináltam hozzá egy csatlakozót, hibátlan páros, mindent visz.
2023. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!