Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mely szőnyegeket képes (alapos...

Mely szőnyegeket képes (alaposan/rendesen) felporszívózni egy robot porszívó? Fényképek lent! Muszáj-e a legdrágábbikat venni, vagy vannak jók már százezer forint környékén is?

Figyelt kérdés

Nem tudom ezen ingatlanok szőnyegei milyen szövésűek, de egyik sem tűnik bolyhosnak, vagy egy robotizált porszívó számára kimagasló nehézséget jelentőnek. Egy kisebbet, de hasonlót örököltem én is, nem tudom megbirkózna-e vele egy ilyen masina.


e1c32f1e47d75a362f70244c0731eb02


[link]


[link]


[link]


[link]



2020. júl. 8. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt a legelső fénykép linkje:


[link]

2020. júl. 8. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
A robotporszívó egy vicc a valóságban takarító embernek, és porszívó annak, aki útál takarítani.
2020. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy te magad is nagyon jól láttad és látod továbbra is, hogy nem ez volt a kérdés. De azért feltétlen ide kellett írni egy offtopik megjegyzést...
2020. júl. 8. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

És akkor mi van ha azoknak való akik utálnak takarítani? Gondolom soha életedben nem használtad, de mivel neked nem lehet inkàbb leszólod, meg azt is aki ilyet használ...


Egy felső kategóriás robotporszívó már bármilyen szőnyeggel megbírkózik.

2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te meg még értelmezni, logikusan kikövetkeztetni sem tudod mit ír a másik, pontosabban mi célból írta azt amit és akinek.


Ráadásul a bejegyzésed közepén logikátlanul összevissza beszélsz. Vagy valamiket sorozatosan félreértettél.


De azért én kapok, miközben (ha normálisan, úgy értelmezted volna a dolgokat, ahogy kell) semmi rosszat nem mondtam.


Hagyjátok már ezt a tipikus gyakoris semmit sem jól értő, plusz még ráadásul mindenkinek totálisan indokolatlanul nekirohanó viselkedést. Senkinek nem jó ez.

2020. júl. 9. 10:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Válaszod legvégét viszont köszönöm!
2020. júl. 9. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövid szálú szőnyegre simán ráengedem a robotot. Még sosem akadt el. Viszont a hálószobában van egy hosszú szálú szőnyeg, amit kb fésülni lehet, azzal nem tud megbirkózni. Nem kell a legdrágábbat venni. Nekem egy iRobotom van, tavaly vettük, akkor volt kifutó széria. Teljesen meg vagyok vele elégedve, kétnaponta megy. Viszont nagyon jókat hallottam a Xiaomikról is, valamint az Aldiban kapható termékekről is. Nyilván, nem helyettesíti a rendes porszívót, tehát alkalmanként elő kell venni, de pl a sepregetést teljesen ki tudja váltani.
2020. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!