Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért rossz a philips márka?

Miért rossz a philips márka?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nektek mi a véleményetek a régi philips cuccokrol? Pl.:rádió,tv,monitor,stb... Mert a saját tapasztalatom szerint félig jó félig rossz. Oké eszt alá kell írni hogy több 20-30 éves cuccokrol beszélünk igy nagyob rá az esély hogy anak pl.:a CD vagy a magnó része nem jó vagy hibátlanul működik de egy idő után nem nyügszik. Rgyszer volt egy phillips rádióm aminek működött a kazetta része de mikor el inditotam egy kazettát hogy törölre le a hangfelvételt nem figyeltem oda és a kazetta szalgot kihuza és nem össze roncsolta hanem kockásitva huszta ki. És nektek mi a véleményetek a márkárol?

2023. aug. 18. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezért rossz a márka mert begyűrte a kazettád, és nem olvasta a CD-t a 20-30 éves cucc?

A mai cuccok röbbsége pár év alatt kukaéretté válik.

2023. aug. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van. És emiat vagyok másokra is kiváncsi hogy mik a tapasztalai a márkával.
2023. aug. 18. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
30+ éves Philips (száraz) vasalóm még mindig tökéletesen működik. Még egy pár Philips cuccot vettem a 90-es évek elején, legalább 10 évig húzta a többi is. Te magad is azt írod, hogy "félig jó félig rossz", ez hogy jön össze a kérdéssel, amiben leszögezed, hogy rossz? Mellesleg nem minden valódi Philips, amire az van írva, a tévés üzletágat pl. rég eladták, ahogy sok más gyártó is. Szoftveresen talán nem minden modell van a topon, de azt szerintem senki nem gondolja, hogy rosszak lennének. Emellett nem kizárt, hogy lehetnek rosszabbul sikerült konstrukciók is a háztartási gépeknél, nem lehet kizárni, ahogy a többi gyártónál sem, legalábbis ilyen árkategóriában.
2023. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nekem úgy rémlik, évekkel ezelőtt is tettél fel hasonló kérdést.

Később érkezők kedvéért áruljuk el, lényegében te vagy itt egyedül, akinek ezek a régi kacatok a mániája.

Meg néha ilyen nem sok értelmű kérdések is, ezeket évente ismétled nagyjából?

Ha azt mondod, minek írok, azért nem igazságos, mert én is magyaráztam neked többször, de minek... Feleslegesen fárasztottál csak.

2023. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha az rossz, te se vagy különb a helyesírásoddal.

eszt, nagyob, huszta, szalgot, kihuza, nyügszik, inditotam, Rgyszer,

2023. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!