Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsák nélküli porszívót...

Scream85 kérdése:

Porzsák nélküli porszívót vennék, milyet használtok/ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ami olcsó, erős és megbízható :)

Szóval ami lényeges, hogy:

- porzsák nélküli legyen

- 700-850 W-os (lehet több is)

- megfizethető kategória (max. 30.000 Ft)


Esetleg az ilyen kisebb "noname" márkák mennyire megbízhatóak (aki olyat használ), vagy mindenképp a nagy márkák termékeit érdemes keresni?


2023. aug. 23. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
A keresési feltételeidnek egy gép sem felel meg. A legalapabb Philips, amin még a fokozatot sem lehet állítani 50-60 ezer forintnál kezdődik.
2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Akkor te nagyon nem jó keresőt használtál, mert nekem több webáruháznál (MM, Euronics,stb) is legalább 10-15 ilyen gépet dob ki :)


Az hogy te urizálsz és csak a "világmárkák" gépeit nézed és csak 50-60 ezer feletti összegtől az a te "gondod".

Én eddig is beértem egy Sencor-ral, Electrolux-szal,stb....tökéletesen tették a dolgukat. És mind belefért abba a kategóriába amiket írtam.

2023. aug. 23. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés??
2023. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ami a fő kérdésben is benne van....hogy aki ilyen alsóbb kategóriás gépet használ milyen márkájú, mik a pozitív/negatív tapasztalatok, melyiket éri meg megvenni vagy épp melyiket nem, stb?
2023. aug. 23. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Pl. leírod hogy Te ilyen és ilyen márkát használsz, jó a szívóereje, régóta megvan (tartós), megvagy vele elégedve, nyugodt szívvel ajánlod.


vagy


ezt és ezt használom, de közel sem tudja azt ami a leírásában volt, gyenge szar, nem érdemes megvenni.


Ilyenre gondoltam

2023. aug. 23. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, az elmúlt közel 30 évben elfogyasztottam kb 4 porszívót. Ebben egy olcsó kategóriás volt, azt hiszem egy Sencor porzsák nélküli. Szívni szívott, de kicsi volt, kényelmetlen volt, hangos, illetve macerás volt a tisztán tartása is. Mert oké, a tartály kiüríted, de ha azt akarod, hogy mindig rendesen szívjon, akkor bizony a szűrőket is kell tisztítani. Akkor megfogadtam, hogy soha többet olcsó porzsák nélkülit.

Előtte egy Lux porszívóm volt, ami akkor nagyon drága volt. Nagyon jól szívott, de a lányom amikor még kicsi volt vizet szívott fel vele, tönkre tette. Meg talán volt még egy Samsung szintén porzsák nélküli, kifejezetten utáltam.

Most egy Miele porzsákos porszívónk van, majdnem 6 éve, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Tehát az én saját tapasztalatom az, hogy sem olcsót, sem porzsáknélkülit nem vennék soha.

2023. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!