Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Midea MIH 621A indukciós...

Midea MIH 621A indukciós főzőlap leírást valaki?

Figyelt kérdés

Nem nekem kell... egyik ismerősöm vette kéz alól, semmi nincs hozzá.

Kerestem a neten, de egy lengyel leíráson kivül semmit nem találtam... ennyire vacak ez a cucc hogy még leírás sincs hozzá? Vagy valami lengyel belpiacos? Vagymi???? Mindehez találtam eddig az ég világon a neten leírást, legalább angolt, ehhez a cucchoz meg nem.


Bocsánat a hülye kérdés megfogalmazáésrt, de a tudnádok szót nem engedi a rencer!



2023. szept. 1. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hatalmas kínai vállalat, mindent is gyártanak, főként klímákat, mikrohullámú sütőket (a Toshibának, Whirpoolnak), konyhai felszereléseket, de autóalkatrészeket is.


Feltehetőleg a tőlünk keletre levő piacokra szánták, mert nálunk inkább klímák vannak:

[link]

Grúziában meg az adott modell:

[link]

2023. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!