Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Konyha felújítás előtt állunk....

Konyha felújítás előtt állunk. Érdekelné vélemény ki milyen sütőt, elektromos fozőlapot (nem indukciós) ajánlaná ami több éve, jól működik nála?

Figyelt kérdés
Sutot olyat szeretnénk aminek az ajtaja nem melegszik.

2023. máj. 16. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Gorenje, Bosch
2023. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Árukereső, legjobb értékelések/legnépszerűbbek, szűrhetsz sokféle kategóriára.
2023. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk addig kellett cserélgetni a cuccokat, míg végül minden Bosch lett. Igaz, a főzőlap gáz. A mosógép is valami más márka, el is szokott romlani.
2023. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:

Nem javaslok típust, csak megjegyzem hogy:

Ha eddig nem elektromos tűzhelyed volt de most azt szeretnél, akkor figyelembe kell venni hogy a lakás hálózata alkalmas-e a használatára.


Sokan esnek abba a hibába hogy veszik az 4-5kW-os tűzhelyet a lakásban meg 30 éves másfeles alu vezeték van 6A-es megszakítókkal.

2023. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen át van vezetékezve és három fázisra bővítve mert most lett napelemünk plusz átvezetékeztettük a házat akkor már.
2023. máj. 16. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenből tudom ajánlani a Bosch-t kivéve a főzőlap. Abból már a harmadikat használjuk 10 év alatt. Mindegyik a garancia lejárta után egy évvel ment tönkre. A sütő (hőlégkeveréses) és a mosogatógép (9 terítékes beépített) is kifogástalan. De még az akkus porszívó, amivel a morzsákat szippantom fel a konyhában és az étkezőben, az is hibátlanul működik.
2023. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is a Bosch márkát ajánlom, szinte minden gépünk az.

Miért nem szeretnél indukciós lapot?

2023. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert nem akarja a teljes edénykészletet lecserélni hozzá.
2023. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Bosch, amiket gyárt, kivétel nélkül minden elektromos dologban megbízható és nagyon szuper minőség! Ezen kívül saját tapasztalatból az Electrolux is szuper, azt is csak ajánlani tudom!
2023. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy itt mindenki dícséri de nekem egy háztársasi gép szervíz azt mondta azt semmiképp, még tavaly más kapcsán mikor szerelt nekünk mesélte hogy legtöbb dolog ami hozzajuk kerül Bosch...és hogy ezek gépeik nem túl jók. Mondjuk amit mi vettünk szerszámokat ott is sok van amiből intenzív használattal a Lidls parkside jobban bírta mint a Bosch...XD Persze nézegettem ám árukeresőt, sok véleményt stb de az alapján nem könnyű mert sokszor emberek irreális elvásárokat támasztanak pl olcsóbb gépekhez aztán lepontozzák. Hűtőből pl csak a Liebherr jöhet szóba , nagyon konkrét méretre van szükségünk a konyhában amiből egyetlen féle jöhet szóba ami még befér de nagyobb a mostaninál. Nem ismerem ezt a márkát sajnos. MOst főzőlapból és sütőből electroluxon gondolkodom. És azt hiszem indukciós lesz, utánaolvastam és inkább cserélek edényeket ...az az igazság, hogy nagyon régiek és nem legjobb már az állapotuk, nem árt a csere főzés meg egészség szempontból sem :D .Egyébként köszönöm ezt a villanyvezeték tanácsot is, nagyon fontos...van ismerős szerelőnk aki még átnézi meg kialakítja bekötés helyét de amúgy ha nem lenne ismerősöm és nem most lett volna ez a fázis bővítés, napelem téma, totál nem lennék képben ezekkel, szóval hasznos tanács.
2023. máj. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!