Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap vettünk egy :GORENJE...

Tegnap vettünk egy :GORENJE NRS9182VX1 Side by Side hűtőszekrény-t es vartunk 4 orat az uzembe helyezes elott aztan kb 16 orat volt bekapcsolva de nem hül le.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#hűtő #hűtőszekrény #Gorenje hűtő #A hűtő nem hül le
2023. okt. 7. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eladó céget gyorsan felhivni ma es irni is emailben a jelenségről , garancias cseréljék ki vagy ha csalódtatok kérjétek az árat . Be kell tartani a szeződest ha ők elfuvarozzák akkor azt meg kell várni .
2023. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy LG side by side van, és már bepánikoltam párszor miatta. Ha hosszabb ideig áramtalanítva volt, nem hűt azonnal, sőt, egy ideig nem hűt. Már volt hogy másik vásárlásán gondolkoztam el, miután egyszer kitakarítás után bekapcsoltam. De aztán elkezdett működni. És ennek már több éve, azóta is hibátlanul teszi a dolgát. Ezt a jelenséget már áramszünet után is sikerült megfigyelni.

De a kérdező esetében nem biztos hogy ugyanerről van szó.

Amint bármilyen hiba gyanúja merül fel egy új holminál, mielőbb értesíteni kell róla a forgalmazót, akár több csatornán kesresztül is, lehetőleg részletesen dokumentálva. Ennek akkor lehet jelentősége, ha a forgalmazó hárítaná a felelősségét, illetve ha javításra kerülne a sor, nem mindegy hogy ki állja a számlát.

2023. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2# 20 éves múlt a Zanussi hűtőm, leengedem , a kitakaritás száradas után 1 óra múltán már jegesedik a fagyasztó . Komoly gépek csendesen gyorsabban produkálják a hűtést .
2023. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 hát ez az, hogy a 20 éves igen, de a modern meg nem. A mi fél éves LG hűtőnk is úgy kezdte, hogy már majdnem telefonáltunk. Nyilván megvan ennek az oka.
2023. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ezek ilyenek akkor jó nagy adag sz.r.

Nekem Lehel-Zanussi van 25 éve és tökéletesen működik.

Leolvasztás után is rögtön indul.

2023. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem most ment tönkre a 3 éves, Gorenje kombinált hűtő-fagyasztóm. Édesapámnál 1,5 évet bírt ki egy ugyan ilyen. Ezek sz@rok! Amúgy itt egy cikk is erről:


[link]

dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!