Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Recirkulációs Páraelszívó?

Recirkulációs Páraelszívó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék vásárolni egy Recirkulációs (belső keringetéses) páraelszívót,de nem igazán vagyok képben,hogy melyik márkát,típust érdemes vásárolni.


Fontos, hogy a konyhában sajnos nem tudnám semmiképpen sem kivezetni csövön keresztül, ezért mindenképpen olyan páraelszívóra lenne szükségem,ami beszivja a zsíros párás levegőt, és szénszűrő segítségével juttatja vissza a tisztított levegőt a konyhába. Mivel szén kazettás típusú lenne,emiatt cserélni kell, és ebből adódóan olyan típusú készülék kellene amihez olcsó lenne a szénszűrő is.

Az Akpo típusokat nézegettem, kinézetre nagyon szépek ezek a modern ferde üveges pára elszívok,de kérdéses,hogy mennyire lenne jó, és mennyire drága hozzá a csere szén szűrő.



2023. okt. 8. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy készülj fel, hogy:


- 5 éven belül úgy is dobhatod ki, mert valami tönkre megy majd benne

- csak vásárlás után vagy a boltban nézegetve derül ki a bele való szűrő pontos típusa

- rohadt drága lesz a szűrő darabja (min. 5 ezer)

- nem lesz mindegy, hogy a "megtisztított" párás levegőt hova köpi vissza

-a zaj és valódi szívóteljesítmény nem lesz egyenesen arányos


De ha más megoldás nincs, akkor vállald be bármelyiket, amit nem sajnálsz 5-6 évente cserélni. Ebben az esetben a szűrőcserével is lehet játszani és hosszabb távon lehet jobban megéri nem új szűrőket, hanem új párakeringetőt venni.

2023. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos belső keringetéses megoldás kell, ezért lenne számomra fontos egy jó bevált típus amihez nem kerulne a szén szűrő 10 ezer ft-ba havonta,mert ezeket elvileg nem lehet elmosni mint az alu zsírszürőt.
2023. okt. 8. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!