Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Grundfos keringető szivattyú...

A Grundfos keringető szivattyút hogy lehet szét szedni? Ha tudn segíteni valaki megköszönöm.

Figyelt kérdés

[link]

Ez az.



2023. okt. 8. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miután kivetted a 4 csavart, utána csak simán kihúzod a közepét csapágyastól
2023. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem, a 4 csavarral van oda fogatva a házhoz.

Ezt így kiszedtem , de a belsőrészt nem tudom abból a házból keszedni.

Tehát ami a képen is van azt nem tudom sehogyan se, mert a lapát az műanyag és se feszegetni se ütögetni nem akarom.

Ez így érthető?

2023. okt. 9. 08:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami a tábla közepén van fényes csavar azt is kivettem , de aztán nem tudom tovább.
2023. okt. 9. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Kijön az,csak nehezen, és még a videós se szedte teljesen szét, mert a tömítés alatt is szét lehet nyinti még, es kijön a forgórésze, viszont vigyázni kell a csapágyazására,mert ha megfeszíted,akkor megszorul.

[link]

2023. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt már kiveszi a forgórészt is

[link]

2023. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amit itt mutatnak a videóba az csak hasonló az enyémhez.

Meg aztán az enyémnek az lett a baja hogy víz került az állórész tekercshez és leverte a biztosítékot.

Na most már így én is kiütöttem a forgórészt.

De a ventillátort nem tudom hogy levenni , mert alatta a tengelynél jutott be a víz és azt kellene megnéznem hogy ott mi van .

SZimmering vagy valami más és azt kellene cserélni.

Amúgy elég barbár módon ütötte ki a forgó részt szaki, össze is verte rendesen. .

2023. okt. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!