Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet hibáját rám fogja a...

Mosógépet hibáját rám fogja a szerelő, lekezelő, stb. mit tudok tenni? Bőv.lent,

Figyelt kérdés

Garanciális mosógépem van. Többedjére füstöl le belül a dob. Elvittem hozzá, elvileg megcsinálta. Munkalapot sosem láttam. Nos,a mióta ő "megcsinálta" koszos víz jön a gépből. Már mindnednel átmostam, amit ő is mondott, direkt hívogattam. Ugyanúgy, ha a legtisztább legfehérebbet mosom akkor is koszos a víz ami jön a gépből.

Újra ugyanúgy belülről lefüstölt tegnap. Azt mondja bekapja a dob és a gumi között a gép a ruhát. Ő ennek nem tud mit csinálni, rosszul pakolom!!!!!

190 ezres gépről beszélünk, 30 éve van mosógépem, így még sosem jártam. Kíváncsi lennék miért nem akarja megnézni. Más nincs a közelben. Ha a központot hívom, őt fogják küldeni. Megjegyzem ő is 20 km-re van és nem jött el a glépért, hanem mi vittük hozzá. Teljesen hülyére vesz úgy érzem.


2023. okt. 16. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
2023. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

"Többedjére füstöl le belül a dob"


Egy lemezből készült dob hogy tud elfüstölni? Kicsit pontosíts már , mert amit írsz, olyan nem lehetséges. Max a motor tud leégni ami hajtja.

2023. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Mosás végén, ha kinyitom a dobot, hatalmas füst árad ki. Motort nem hiszem, hogy füstöl, azt szerintem csukott dobbal is lehet érezni. Annyira büdösek a ruhák, hogy újra kell mosni utána. Azt mondta a szerelő, fogadjam el....
2023. okt. 16. 10:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mosás végén, nem is szabadna, hogy bármilyen füst, vagy gőz jöjjön, hiszen olyankor már hideg vízzel öblöget. Én arra tippelek, hogy a fütőszállal lehet valami, és olyankor is fűt amikor nem kéne. Amennyiben nem képes megcsinálni rendesen, úgy keresd fel a fogyasztóvédelmet, általában annak említésétől is jobb belátásra térnek.
2023. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő megmagyarázta, hogy beszorul mosás közben a ruha és a dob körüli gumigyűrű megszorul, az füstöl. Szagát leírni sem tudom, megmagyaráűzhatatlan,"éles" szag. Se nem gumi, se nem elektromos, nem tudom, de szörnyű. Anyósomhoz vittem fel a kicentrifugázott ruhákat ő maga is kérdezte mitől ilyen büdösek..
2023. okt. 16. 11:03
 6/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Vagy inkább az ékszíj füstöl, amikor beáll vagy befékeződik a dob.
2023. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem ékszíjas, inverter motoros. Elvileg azon nincs ékszíj. De nem értek hozzá. Viszont akkor fogadjam el, hogy rendszeresen "beékelődik" a dob? Azért nem egy 2 éves gépről van szó. :( A lekezelő hangnemet meg ne is említsem.
2023. okt. 16. 11:34
 8/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Ha Direct Drive, akkor nyilván nincs ékszíj.
2023. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Garanciális. Szakszerviz javítja? Munkalap, munkafelvételi lap, írásos hibabjelentés van legalább egyetlen darab? Vagy egy hangfelvétel? A márkaképseletet keresd meg a problémával.
2023. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Cseréljék ki másik gyártó más típusára vagy vissza a stexet , garanciaban leszerepelt ez a modell. A szerződesben benne van neked kell e szállitani vagy ők viszik el cserélik saját fuvarban. Ezt a céggel beszéld le emailes konkrét tájékoztatással,pár óra mulva az űgyfélszolgálatot hívd konkrét tájékoztatást kérve, kihangositva vedd fel elejétől . (Komolytalanok nem lépnek semmit pl troger Gruppi ...)
2023. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!