Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Asztali mosogatógép érintő...

Asztali mosogatógép érintő paneljén a program választó gomb érintésre nem reagál, viszont a led világít a gombnál, és az a program, amin épp áll elindul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Bomann tsg 5701 mosogatógépről van szó. Kb 2 nappal ezelőttig a gomb hébe-hóba működött. Például ha kihúztam a konnektorból, majd utána bedugtam, volt hogy 2-3 napig működött a gomb. Aztán újra nem, és ez ismétlődőtt. Viszont most 2 napja már egyáltalán nem akar érzékelni. A többi gomb ugyanúgy működik, mint eddig.

2023. okt. 26. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A Bomann TSG 5701 asztali mosogatógép érintő paneljén a program választó gombja nem reagál az érintésre, de a LED világít a gombnál, és az a program, amelyen éppen áll, elindul. Ez a hiba valószínűleg az érintőpanel vagy a vezérlőpanel hibájából adódik. Az érintőpanel vagy a vezérlőpanel meghibásodása miatt a programválasztó gomb nem működik megfelelően. Az érintőpanel vagy a vezérlőpanel cseréje általában megoldja ezt a problémát


Remélem, segítettem!

2023. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!