Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most van először mosogatógépün...

Most van először mosogatógépünk, Gorenje. Ha kinyitom ajtaját teljesen lenyílik nem tudom csak résnyire nyitva hagyni.Mi lehet a gond Vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Neten és használati utasításba sem tálaltam semmit ennek kapcsán.

2023. okt. 23. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Gyári hibás
2023. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De remek...minden szar esküszöm :(
2023. okt. 23. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A zsanèrnál nincsen valami ami kihajtható? ès megakasztja?
2023. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod résnyire nyitni? Úgy nehéz lesz belepakolni.
2023. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy megszáradjon a belseje meg az edények. Amúgy arra is gondoltam, nem lehet hogy ugye ez beepitheto és hogy semmit eg világon nem állított be rajta a konyha bútoros. Még be sem szintezte...nem lehet hogy a bútorlap ami az elejére lett feltéve lehúzza és az a baj hogy csak zsánert kéne beállítani? Mert most nézem van hozza rajz utasítás amit szerelő elő sem vett. Csak feltette előlapot be a helyére és ennyi.
2023. okt. 23. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beépíthető, és van az elején bútorlap is akkor nem lett beállítva az ajtó rugója, ami pont a felszerelt plusz súly miatt több fokozatban állítható szokott lenni.
2023. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen végül addig kerestem neten amig rájöttem hogy ez a baj, megnéztem a leírását és megtaláltam hogy kell állítani, nagyon egyszerű volt szerencsére. Köszönöm a választ!!
2023. okt. 27. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Szivesen! Nekem is ilyen teljesen integrált van, már a másodikat koptatom, és mindettőt én szereltem be, innen volt a tipp :)
2023. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!