Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Aqua.hu oldal mennyire...

Az Aqua.hu oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni pár dolgot

Atka porszívó

Gőzfelmosó

Tálas mixer

Viszont nem találtam oldalt ahol lenne rá garancia (ha esetleg van oldal ami jó szívesen ránézek)

Viszont az oldalrol sok jót és sok rosszat olvastam..így kiváncsi lennek pár véleményre itt is



#Aquahu
nov. 24. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maga az Aqua.hu oldal megbízható. És jó minőségű termékeket ad el. Viszont az AQua.hu oldalon vásárolt termékekre csak Aqua garancia van rá. Saját / gyártói garanciát nem kapsz hozzá. Ami azt jelenti hogy csak az Aqua-nál intézheted a garanciát / jótállást. Viszont ugyan úgy meg kapod az 1 - 2 - vagy 3 év jótállást. De ezen kívül megbízható, és jó terméket kapsz. Már rendeltem tőlük. És csak jól jártam! Nyugodtan rendelj / vásárolj tőlük.
nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2x rendeltem tőlük. Semmi gond nem volt sem a rendeléssel/kiszállítással, sem a termékekkel.
nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A jótállást törvény kötelezően előírja 10 000 forinttól a tartós fogyasztási cikkekre. Ahogyan írták előttem ez ártól függően 1-3 év lehet. A forgalmazó, gyártó csak a vevő javára térhet el. Szóval az 1-3 évben biztos lehetsz.

Ami a gyártói garanciát jelenti. Nem vagyok benne 100%-ban biztos, de azért 90-ben igen: Ha a gyártó többet vállal a kötelezőnél, az minden forgalmazónál azonos. Szóval nem tehet olyant, hogy valamire az Alzanál 5 évet ad, emagnál 3 évet, Media Markban 25 évet.

nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Teljesen jó, és megbízható oldal. Onnan rendeltem a TV-m is tavaly. Gyorsan is szállítanak.
nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legrégebb óta működő webshop. Van több fizikai üzletük is. Tehát nem fog egyik napról a másikra eltűnni.

Már többször rendeltem tőlük, eddig minden rendben volt.

nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vásároltam onnan már többször is és soha nem volt gond. Nem vertek át, nem kaptam gagyi terméket stb.
nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer rendeltem tőlük. Sajnos x idő után hibás lett a termék. Garancia terén viszont megint pozitívan tudok nyilatkozni. Minden zökkenőmentesen ment és az adott termék már vagy 3 éve üzemel hibátlanul.

Magam részéről tudom ajánlani a pozitív tapasztalatok miatt, mégha csak egyszer is rendeltem tőlük.

nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom őket. Régi motorosok és értenek is ahhoz, amit árulnak. Nem fognak egyhamar felszívódni. Sok terméket rendeltem már tőlük (kb 20-25 év alatt), nem csalódtam eddig bennük. Garancia terén még azt is kicserélték ingyen, amit nyugodtan visszadobhattak volna, mert fizikailag sérült volt (számítógép-alkatrész).
nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igazából csak az egyik legjobb hazai műszaki webáruház, annyira :D
nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-essel egyet kell ertenem, nem igazan arulnak tenyleg minosegi cuccokat, de alapnak jo. Nekem is 3x kellett naluk ujravennem a fulest 2 - 6 havonta.


bestmarkt, meg amit az argep meg arukereso dob ki ertekelesta boltrol nem a termekrol, azok altalaban megbizhatoak (ha nem promocios a bolt maga az arukereson, az argepen ilye azt hiszen nincs, de ebben nem vagyok biztos.)

nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!