Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan figyelik meg a cégek...

Hogyan figyelik meg a cégek hogy tényleg dolgozol e home officeban? Tényleg van ra módjuk hogy figyeljék a gépem?

Figyelt kérdés

nov. 26. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Pl úgy, h halad a munka. Nyilván nem telepítenek kémprogramot a gépedre, de azért munkától függően egy idő után látszik, ha valaki csak henyél egész nap. Pl ha telefonos ügyintéző vagy, akkor viszonylag hamar kibukik, h reggel 8-kor kezdtél és 11-kor még nincs egy megoldott problémád sem. Nyilván ha olyan munkád van, aminek csak több nap után van látszata, akkor ott később buksz meg.
nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 b1812567 ***** válasza:
85%

Van, ahol monitorozzák szoftveresen. (Persze csak akkor lehet legálisan, ha céges gép, és tájékkztattak erről.)


De sok helyen nincs ilyen, egyszerűen vagy dolgozol, elvégzed a feladatod, vagy nem, de ez előbb-utóbb feltűnik.

Normális cég megbízik az alkalmazottaiban.

nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm céges gépén látják, hogyha nem dolgozik. Ha hosszabb ideig nincs aktivitás már telefonálnak, persze burkoltan érdeklődnek, hogy miért nem halad a munka.
nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én egy-két nap alatt végzek el több munkát, és a többi napom szabad. Általában csütörtök, péntekre hagyok mindent, a többi napom meg szabadidővel telik. Tehát tulajdonképpen fizetett szabadságon vagyok a hét nagy részén, mert gyorsabban el tudom végezni a munkát amit egész hétre beosztanak nekem.
nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mi a munka.

De feltűnő, ha a munkahelyen egy óra alatt megoldott feladat otthon egy nap alatt sincs kész.

nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk látják, hogy fogynak-e az ügyek. Azt, hogy nyomkodom-e a gépet amúgy, az senkit nem érdekel.
nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:
100%
Nyilván látszik hogy a kiadott munka el van-e végezve :)
nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hát lehet ilyen progit használni (létezik a piacon), de arról előzetesen tájékoztatnának. Nézd meg a munkaszerződésedet. Amúgy szerintem a cégek többségét az érdekli, hogy időben és jól megcsináld a melódat, nem a közben megnézett youtube-videók száma.;)
nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál nem tudom pontosan milyen program van, de néha meg kell löknie az egeret vagy leütni egy billentyűt, ennyi elég, hogy odabent ne úgy érzékeljék, hogy túl hosszú ideig inaktív.
nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 mondjuk ilyenkor merül fel a kérdés, h szükség van e a cégednek a te munkádra? Több ilyen ismerősöm is van, akik unalmukban néhány órás munkákat osztanak be egész hétre. És csodálkozunk, h ilyen szar a gazdaságunk és rohadt drága minden. Persze, hogy az. 10x több bért fizetünk ki munkákra, mint amennyibe valóban kerülne elvileg.
nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!