Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » GREE split klímám fűtési...

GREE split klímám fűtési módban elkezdett folyni a falon, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
3 éve lett beüzemelve hűtésre és fűtésre is használom, még nem volt vele gond sosem. Ma arra lettem figyelmes, hogy pár csepp víz folyik ki belőle és folyik le falon. Leállítottam, és azóta vissza sem kapcsoltam.

dec. 6. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kinti cső lehet eldugult, fujj bele jó erősen és lehet már jó is lesz.
dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély hogy eldugult a csepviz elvezetés.
dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Belfújok, meglátjuk, bár úgy tudom fűtés esetén a beltéri egységnél túl sok cseppvíz nem keletkezik.
dec. 6. 21:33
 4/5 A kérdező kommentje:
A jelenséget annyival egészíteném ki, hogy fűtés közben nem csöpög, amikor lezárom , utána 5-10 perccel kezdi el. Ezt most kétszer is kipróbáltam.
dec. 7. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Eldugult a kondenzvíz csöve.

Vedd le a burkolatot, látni fogod hogy ott van egy cső, ami átmegy a falon. Azt ki kell fújni levegővel, vagy dugj át rajta drótot.

dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!