Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek melyik fontosabb/n...

Szerintetek melyik fontosabb/nélkülözhetetlenebb egy háztartásban: vasaló és hajszárító, vagy turmixgép?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hajszárító nem kell, nem szárítok hajat, csak a fodrász ha oda megyek. Turmixgépet tudom nélkülözni volt hogy egy fél évig nem vettem újat, mégis tudtam pótolni, tudtam sütni, majd kézi habverővel kevertem ki. Vasaló az kell. Úgyhogy nekem a vasaló.
2010. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. Hajszárító 2.vasaló .....sokadik turmixgép
2010. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajszárító :)
2010. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom nélkülözhető, a vasalót és a turmixgépet feleslegesnek is mondanám.
2010. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jovanny ***** válasza:
Vasaló kell, asszem azt használ a menyasszonyom. :D 1-2 centis hajam van, megtörlöm és száraz, turmixgépet meg sosem használunk. Bár van valahol. Csak a helyet foglalja. Szóval vasaló.
2010. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vasalónk van,de most per pill turmix kell.Hogy kislányomnak tudjunk csinálni kaját. Mondjuk a hajszáritót csak ha aznap szól vki h mennem kell valahova s ramay a hajam akkor megmosom és száritom. Egyébként nem szeretem,tönkreteszi a hajam. Most ezért s turmixra szavazok:)
2010. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
21%
A hajszárító, mert minden reggel hajat mosok. Így nézek ki jól minden nap. Adok magamra.
2010. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindig az, amelyikre perpillanat szükségem volna...


De végső soron egyetértek a vasalóra szavazókkal. Bár én nem szeretek vasalni, és ritkán van rá szükségem, de néha azért kell...

Turmix a sütéshez kell ugyan, de tényleg lehet kézzel is helyettesíteni...

A hajszárító meg, főleg nyáron nem nagyon kell, bár ilyenkor, télfelé jó ha van...

2010. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!