Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ariston kondenzációs kazánom...

Ariston kondenzációs kazánom van, elég sok vele a baj. Milyet márkát típust tudtok mondani ami több éve hiba nélkül működik?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

dec. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
OHRA kályha.
dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, van hasonló, valóban az is jó.😉
dec. 12. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak hazai, Fég stb . Egyszerű tartós , nem bonyolitják variálják , mindig van hozzá olcsó alkatrész , szinte minden városban élő szaki ért hozzá . Itt GYKn nézd meg szinte csak olasz és nyugati vackok hullanak szét Vailant Junkers Baxi stb .
dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem sok hazai kondenzációs kazán van.
dec. 12. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Vaillant - 2008-óta működik, csak 1 vízátfolyás -mérőt kellett cserélni benne.
dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Viessmann.
dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Csak hazai, Fég stb .és nyugati vackok hullanak szét"


A legutóbbi FÉG vízmelegítőm Robert Bosch Gmbh. licensz alapján készült... ennyit a "nyugati

vackokról"

dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sz4r mind, a szerelő mondta, mind tönkre fog menni tervezett módon, tehát olyat vegyél amihez a gázszerelőd szívesen hozzányúl, amihez van és tud olcsón alkatrészet venni.

Az hogy egyik márka jobb mint a másik már a múlté. Maguk a gyártók sem tudják mindig mit raknak bele, lutri hogy a beszállító milyen minőségben szerzi be az adott bizbaszt.

dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Olyat amihez van szerelo a kozeledbe en pl boscht szerelek azt szeretem😀
dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Olyat amihez van szerelo a kozeledbe"

Hiába, ha 5 év múlva csak szerelő van, alkatrész nincs.

Nekem Vaillant van, 10+ éve fut, eddig nem volt gond.

De nem ördögtől való dolog hogy elenged egy tömítés, vagy érintkezési hiba keletkezik valahol. A nagyobb baj, hogy a szerelők sz@rnak rá, rögtön fődarabot cserélnek meg vezérlést.

A kolléganőm pont a múlt hónapban futott bele. Nem ment a fűtés, szerelőt hívott, 150 ezerért panel csere. Egy hét mólva megint nem jó.

Felhívott hogy mit csináljon, elmentem megnézni.

Meghúztam egy csavart a termosztátnál, azóta sincs vele gond.

dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!