Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Budapesten melyik céggel/válla...

Budapesten melyik céggel/vállalkozóval érdemes split klímát beszereltetni egy lakásba?

Figyelt kérdés

Első légkondim lenne, nyáron költöztem Pestre és hát elég húzos volt a 2. emeleten pár nap és mivel tél van ezért jó lenne ha fűteni is tudna.


Kérdés adott, de mivel nem nagyon vagyok jártas a témában így inkább megérdeklődném előtte mielőtt beruháznék egy ilyenre.


Lakás: 30nm.


Felszínesebb google keresés szerint a legolcsóbb 250 ezer körül kezdődik szereléssel együtt. Ez mennyire helytálló?


ill. ha van sokkal jobb ajánlat jöhetne ide. Jövőév elején tervezném.



dec. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Budaklíma
dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, kíváncsi leszek én arra a szereléssel 250-re. Majd írd meg hogy mi lett a vége.
dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Senzortech, ezt nyugodtan tudom ajánlani.

Bár próbáld meg de nagyon sok a munkájuk .

Én velük csináltattam meg és tökéletes munkát végeztek.

Ami nem utolsó szempont hogy egy porszemet se hagytak maguk után, minden tiszta maradt.

Senzortech, Biztonság és klima technika.

dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a Budaklímát kerüld el messzire! Rábeszélnek arra a klímára, ami nekik jó, és nem feltétlen tartják a garanciát!!
jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!