Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung mosógép! Ezt minden...

Samsung mosógép! Ezt minden esetben be kell tartani? Vagy ez egy ajánlás?

Figyelt kérdés

Vettunk egy Samsung mosogépet 9 kilós. Megneztem a használati utasítást es ott konkrétan 2 programra irja a maximalia 9 kilós terhelest. Többinél 4 es 2 kg van irva.

Ez miert van? Ha többet rakok bele el sem indul?

Kérlek segítsetek!


dec. 21. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén a mi gépünk 8kg-s.

40 fokon mosunk meg 60 és a cotton programot használjuk( normál program) Nem tudom pontosan, hány kg ruhát rakok bele, sosem volt probléma, szépen ki mosta.Ez hülyeség hogy nem indulna el.Dehogynem.De milyen programról van szó amibe csak 2-4 kg ruhát lehetne tenni?

dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A gyorsmosas,xxl mosas huzatokra ,lepedore, gőzmosas, színes mosasra,gyapjú mosásra is szoval eleg sokra irja ezt a keves kg szamot. Az eco 40-60° irja a 9kgot ,es a pamut programra. Igy eleg atverve erzem magam, hogy nem mindegyiken lehet maximalis kgot mosni. (Elvileg)
dec. 21. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Igazából 10 éves a mosógépünk és mindig ugyanazon a programon

/fokon(40/60) mosunk. Sosem gondoltam bele hogy a többi programon kevesebbet moshatok, mert sosem volt szükségem azokra a programokra.De nem mondasz hülyeséget végülis.

#1

dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ez a marketing....
dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mosó-szárító véletlenül? És azok a programok korlátozottak, ahol szárítás is van?
dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az összes létező mosógép ilyen.
dec. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem,sima mosógép csak.
dec. 22. 05:33
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem egy egyszerü 5 kg mosogėpem van azon kėnyes ruhákra írja 1-2kg hatårt meg ågynemükre ,többbi amit használok azon mehet teljes kg ez pamut program, van szintetikus de azt ritkån használom.
dec. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Célszerű, mert tovább bírja!
dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a 8-9 kg-os gépek is maximum 5-6 kg szennyest képesek tisztára mosni egyszerre. Szinte soha nem szoktam úgymond megpakolni a gépet, de múlt héten sok szennyes is volt, időm sem volt, mondom akkor nézzük meg mi lesz ha megpakolom. Egy kézfejnyi helyet hagytam felül ahogy kell, hogy azért teljesen tele ne legyen. Ennek megfelelően több mosószert is tettem. A végeredmény: azok a foltok (pl. sár, fű, zsíros kéznyom) amik kevesebb ruhával máskor előkezelés, és mindenféle macera nélkül kijönnek, most szinte az összes benne maradt ugyanazon a programon, ugyanazon a hőfokon, és nem is lett a ruháknak az a kellemes, frissen mosott ruha illata.

Így maradok a bevált módszernél, kevesebb ruhával, de így legalább mindig tiszták lesznek.

dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!