Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Penészes szárítógép? Mivel...

Penészes szárítógép? Mivel takaríthatnám?

Figyelt kérdés

Kórházba kerültem 3 hétre. 3 fiam és egy ferjem van. Ők mostak, szárítottak. De a szösztelenítőt nem cserélték, vizet is sztem amikor mar jelzett es kifele löttyent. Lent a kondenzátornál áll a víz es a szösz. Büdös szagot nem érzek, de nem tudom megállapítani, hogy fekete szösz, por vagy penész van a műanyag részeken. Mivel erdemes alaposan attakaritani? Mar lemostam vízzela kivehető alkatrészeket. Ecettel nem tudom merjek e. Babatörlőkendővel kezdtem áttörölni. Mivel érdemes?

Ugye ez nem olyan vészes penész? Vagy igen? Ruhákra rámegy? Mert egyik fiam penész allergiás. Most ő más miatt beteg, de nem fog meggyógyulni, ha penészes ruhát vesz fel.


jan. 6. 14:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De addig meg kell oldani. Babatörlőkendő jó lehet a szárítógép belsejéhez , szűrők köré?
jan. 6. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!