Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy jó porszívót szeretnék...

Egy jó porszívót szeretnék venni nem horror áron, valakinek esetleg ami be vált?

Figyelt kérdés
Ezek az akkus porszívók szerintem nem nagyon szívósak, hamar le merülnek és nem is olyan erősek. Mindenféle padló van a lakásban laminált, linóleum, csempe és egy nagy vastag szőnyeg a nappaliban, vékonyabbak kisebbek máshol, amibe minden is bele ragad, igy ahhoz kifejezetten kefés erős szívó erőjű gépet keresek nem horror áron. Eddig a Philips PowerPro Compact porzsákmentes 900 W PowerCyclone 5, a Bosch Clean´n Serie 2 BGC05A220A szintén porzsákmentes és a Siemens VS06A111 porzsákkossal szemezek. De nem tudok dönteni. help

#kábel #akkus #porzsákkal #porzsákmentes
jan. 9. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben még aktuális én mindenképp egy Miele-t vennék a helyedben. Nekem ez van, én imádom és több féle porszívóm volt már, köztük félig ipari karcher is…


Ha bármi kérdésed lenne nyugodtan írhatsz privátot!

jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is szemeztem a mielevel, de férjem rá beszélt a kärcherre. Már úton van.
febr. 2. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyes, azok is jók szerintem. Ott legalább porzsákot nem sűrűn kell venned. Megkérdezhetem milyen típusú karcher?
febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vc3, porzsák mentes. A fejjel nem vagyok megelégedve, de amúgy jól szív
febr. 9. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!